škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kemer tutucu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkese selam. arkadaşımın yeni aldığı aracında olan bir şey dikkatimi çekti. emniyet kemeri bağlı değilken yani direkte dururken kemere bağlanmış plastik tel toka görünümlü bir şey kemer tokasını hizalamaya yarıyor.yukarıda veya aşağıda tutabiliyorsunuz tokayı. bu şeyden ben de almayı istiyorum. şayet boyum uzun ve kemer tokası direk omzuma omzuma çarpınca rahatsız oluyorum. nerden bulabilirim. veya tam olarak adı nedir bilen var mı?

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toka neden omuzunuza çarpsın ki ? takmıyor musunuz kemeri ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zimbirtinin amaci farkli. Emniyet kemerinizi takin hem omzunuza carpmaz hem sizi hayata baglar

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşın kastettiği yanlış anlamadıysam kemer takmamak istememesi değil kemerin takılı halde boğazı kesmemesi. Aparatı bilmiyorum ama sanırım lastikçilerde veya yapı marketlerde olabilir. Ama olumsuz yanı varsa bende bilmek isterim neden kullanılmaması gerektiğini benimde boynumda büyük benler var yazın kemer boynumun üstünden geçerken Tişört veya boynum açıksa direk bene yapışıp yakıyor çözüm bulmam lazım

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke bir fotoğraf olsaymıştı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sırt çantalarının kayış kısmındaki zamazingolardan bulabilirseniz cırt cırt ile kemerin o bölgesini kaplayıp yapıştırablirsiniz ama nerede bulunur bilmiyorum.çanta tamircilerine bir sorun derim.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kalın süngerimsi mouse pedlerden de kıvırıp yapılabilir. mouse pedin üst kısmı kumaşlı zaten. alt kısmı içe gelecek şekilde ya cırt cırt dikilir yada kemer üstünde iki kenar dikilerek kullanılabilir. yada halı kaydırmaz tarzı birşeyde olabilir.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;529798
O zimbirtinin amaci farkli. Emniyet kemerinizi takin hem omzunuza carpmaz hem sizi hayata baglar

genellikle kısa mesafelerde kemeri takmıyorum. onun da omzuma çarpması beni ciddi derecede rahatsız ediyor. ha bir de ne yazık ki fotoğraf yok. bahsettiğim zımbırtı kemer takılı değilken kemer tokasını yukarda tutuyor işte. salık halde durmuyor.