škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüksek Hızda Titreme Sorunu...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı technotibet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar... İki hafta önce yaptırdığım yeni güncelleme sonrasında gözlemlediğim, 130 km hızdan sonra direksiyonumda titreme yaşamaya başladım. Güncelleme öncesinde yaşadığım bir durum değildi. Böyle hızlara zorunlu olmadıkça asla çıkmamama rağmen, bazen ihtiyaç olduğu gerçeğini de söylemek istiyorum. Titreme esnasında rüzgar, yol vs gibi şartlardan kaynaklanan bir sorun olmadığını belirtmek istiyorum.
Paylaşımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O hızlardaki titremeler balanstandır. Güncelleme ile alakası olacağını zannetmiyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ismail 80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bencede kis lastigi kullandiysaniz yaza cevirirken balansi iyi yapilmadiysa yeni farketmis olabilirsiniz...

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
direksiyon yazılım güncellenmesi sonrası rot balans ayarı yapılması lazım. bende direksiyon güncellemesi sonrası bilgisayara takıp sürdüler. arkasından ayar yapıldı. bu yazılım sonrası ayar yapılması gerekiyormuş.

Çevrimdışı technotibet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Açıklamalarınız için teşekkürler. Çanakkale'de yetkili servis olmadığı için tatil nedeni ile geçtiğim İzmir'de bakımı yaptırmıştım. Vosmer'deki yetkililer ile görüşerek bu noktanın atlanmaması gerektiğini bildireceğim. Duyarlı davranacaklarına eminim. Sanayi ortamında yaptırdığım bakımlarda bu güne kadar yaşadıklarımı ve deneyimlerimi anlatsam kitap olurdu diye düşünüyorum.
Herkes işini doğru yapsa hiç bir sorun olmayacak, insanın olduğu yerde bunlar yaşanacak deyip geçiştireceğiz. Ortak paydalarda buluşan bizler dert ortağı oluyoruz böylelikle...
Çanakkale'den Sevgilerle...