škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şirket Araçları (Kasap)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Emenike buraya da gelmis :)

Beyaz c-elysee ve 301 leri de unutmayalim. Linea da.. Ama okuzluk deyinde samsundaki genc ve genc hisseden bi güruh var onlar geliyor aklima.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen aracı seri kullanırım. Bazen bu arkadaşlar önümde olunca iyi oluyor sinir etmiyorlar :) Ama şaka bir yana patavatsızca kullanım tarzları var orası aşikar :) Kimi zamanda bir o kadar tabiri caizse "uyuşturulmuş" gibi kullananlarına da rastlıyorum trafikte. Ortası yok herhalde :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben o şirketçilerin bayan olanına denk geldim otobanda 140la giderken emniyet şeridinden yola hareketlenen köpek için frene basmıştı arkadan yazılacaktım aramda mesafe olmasaydı :)

Çevrimdışı AimLeSs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul trafiğinde ticari kamyonet terörü var. Doblo'culardan, Connect'cilerden şirket otomobilleri fazla göze batmıyor.

Apaçilik ve kasaplık kategorisinde bence son durum; Minibüsler>Sarı Dolmuşlar>Doblocular... sonrasında halk otobüsleri, taksiler falan.. Çıtayı o derece yükselttiler.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne zamandır bende bahsedeyim 34 plaka Fluence'lerden diyordum, konu açılmış. Bir tane normal gidenini görmedim denildiği gibi.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet fluenceleri bende sevmiyorum.bu çakallar yüzünden arabaya zıt oldum renaulttan soğudum.aynı şekilde mjet fiorino linea olanlar da var.
Ama tam aksine mavi beyaz kaplama (hangi şirket unuttum) Audi R8 gördüm hiç öyle değildi :)
Audi TT ve İnfiniti 35d (sarı beyaz kaplama) ile trabzon samsun arasında kısa süre beraber olduk çok efendi gazlıyorlardı :D