škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

rapid spaceback almak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srgngt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Spaceback almayı düşünüyorum 1.6. manuel versiyonu lütfen aracın kullanıcı olan arkadaşların bu araç için düşüncelerini almak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 tdi cr kullanıyorum. Dsg çok memnunum. Bence 1.6 ya gerek yok.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srgngt;560690
merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Spaceback almayı düşünüyorum 1.6. manuel versiyonu lütfen aracın kullanıcı olan arkadaşların bu araç için düşüncelerini almak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Öncelikle forum kurallarını okuyup, kendinizi "Tanışma" alt forumunda tanıtan bir konu açınız lütfen. İyi forumlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI güzel ivmelenen bir motor . Bendeki dsg ve 90 hp olmasına rağmen bazen şaşırtacak şekilde uzamalar yapabiliyor . Düz vites olunca 25 hp daha fazla güç ekleniyor .Fiyatına göre mantıklı bir seçim olur ...

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şuan sigorta şirketinin verdiği kiralık 35 bin km de 1.6 tdi 5 ileri en boşundan rapid var.motor konusunda yorum yapabilirim sadece çok az kullandım aracı çünki. araç ilk 3 vides de gayet atak hatta fazla atak.ama 5. vides gereğinden fazla kötü.uzun rampalarda 4  daha rahat ettiriyor aracı.yakıtı ise 5 litreydi 100 110 aralığında 60 km civarı düz yol gittim bence başarılı.

Çevrimdışı srgngt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle