škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 648388

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;559232
arkadaşlar şu cr-v'yi değerlendirirmisiniz ne değir ne değildr yakıt performans yönünden
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-orjinal-bakimlari-tam-honda-teraki-servisinde-yapilmistir-271847845/detay
......
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;559232
arkadaşlar şu cr-v'yi değerlendirirmisiniz ne değir ne değildr yakıt performans yönünden
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-orjinal-bakimlari-tam-honda-teraki-servisinde-yapilmistir-271847845/detay
Bu yaşta bu kmde bir araç bulmak hele crv gibi tutulan bir SUV için imkansız diyebilirim. Çünkü bu tarz araç alanlar sakınmadan iyi km yapıyolar. Yakıt konusunda da lpg olduğu için çok üzmez diye düşünüyorum.Yakın zamanda bi arkadaşım SUV almaya niyetlendi baya araştırdı, oda crv istiyordu ama bütçe kısıtlı olduğu için 2008 130000 kmde bi subaru forester aldı. Özellikle 2009 ve sonrası kasalar çok konforlu. SUV alma gibi bi niyetiniz varsa ve 2.el satışı çok önemsemiyosanız foresterlarada bakın derim.

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;559694
şu tür vadeli satışlara ne diyorsunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-model-honda-city-1.4-sport-10.000-tl-pesinatla-235661504/detay

arabada baya boya var  farkındayım bu arada

:plc::confused::plc: Bilgisi olan varmı eksi yanları nelerdir...?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu jetta'yı düşünüyorum sahibiyle konuştum 73 bın km de ama motor %80 cıvarı dedi bana ilginç geldi yani o km ye bu kadar motor düşük geldi.Ama benim merakım  performansı nasıldır.2000 tl ye yazılımla performans cipi takılmış.17 bin tl hasar kasko 2 parça boyamadan dolayı şişirlmiş dedi.değişen parça yok dedi.expertiz yapılmış vw servisinde.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ihtiyactan-dolayi-fiyat-dustu-269008862/detay

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;561926
Arkadaşlar şu jetta'yı düşünüyorum sahibiyle konuştum 73 bın km de ama motor %80 cıvarı dedi bana ilginç geldi yani o km ye bu kadar motor düşük geldi.Ama benim merakım  performansı nasıldır.2000 tl ye yazılımla performans cipi takılmış.17 bin tl hasar kasko 2 parça boyamadan dolayı şişirlmiş dedi.değişen parça yok dedi.expertiz yapılmış vw servisinde.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ihtiyactan-dolayi-fiyat-dustu-269008862/detay
Hocam benzinli motor, bu km de %80 olmaz,  %95 olur.  Senin yazdıklarına göre içim hiç ısınmadı. 3-5 fazla ver düzgün birşey olsun.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

İlan highline diye açılmış arabada ne otomatik klima var ne hız sabitleyici. Tsilara en pahalı yazılımı rsa yapıyo oda 1000 liraya yapıyo 2 bine nerde ne yaptırmış komple motoru mu forgetlemiş. Jantlar ofsayt yazıları ofsayt hasar kaydı ofsayt bedava verseler almam

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Koşarak uzaklaşın...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17000 tllik şişirme hiç duymadım bugüne kadar!!!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
...17 bin tl hasar kasko 2 parça boyamadan dolayı şişirlmiş dedi...
2 parçayı boyamamış altın kaplamışlar sanırım. O nasıl bir şişirmedir ki öyle?!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;561929
Hocam benzinli motor, bu km de %80 olmaz,  %95 olur.  Senin yazdıklarına göre içim hiç ısınmadı. 3-5 fazla ver düzgün birşey olsun.
:ok:benimde aklım almadı inandırıcı gelmedi.

Alıntı yapılan: Esariipek;561930
İlan highline diye açılmış arabada ne otomatik klima var ne hız sabitleyici. Tsilara en pahalı yazılımı rsa yapıyo oda 1000 liraya yapıyo 2 bine nerde ne yaptırmış komple motoru mu forgetlemiş. Jantlar ofsayt yazıları ofsayt hasar kaydı ofsayt bedava verseler almam
:ok:km ye bu yıpranmayı çözemedim acaba bende mi anormallik var demiştim demek ki elemanda sorun varmış:D

Alıntı yapılan: enoktakenokta;561932
Koşarak uzaklaşın...
:)
Alıntı yapılan: turker;561950
Topuk :D
:p :gaz:

Alıntı yapılan: Uğur Akar;561979
2 parçayı boyamamış altın kaplamışlar sanırım. O nasıl bir şişirmedir ki öyle?!

:gaz:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki arkadaşlar gerek golf ve gerekse jetta 1.2 tsi veya 1.4 tsi yakıt verileri beni tatmin eder mi fsi den sonra.performans yönünden 1.2 tsi fsi ile kıyaslanırsa f/p açısından değer mi?
octavia 1.2 tsi en düşük versiyonu sahibinden.com da 48.000 den aşağı yok.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;562103
peki arkadaşlar gerek golf ve gerekse jetta 1.2 tsi veya 1.4 tsi yakıt verileri beni tatmin eder mi fsi den sonra.performans yönünden 1.2 tsi fsi ile kıyaslanırsa f/p açısından değer mi?
octavia 1.2 tsi en düşük versiyonu sahibinden.com da 48.000 den aşağı yok.

Fsi gibi kullanırsan Fsi dan az yakar 1.2 tsi.Performansı da bence normal kullanımda yeterli olur.Ama zorlarsanız küçük hacim yük altında çok yakar.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;562104
Fsi gibi kullanırsan Fsi dan az yakar 1.2 tsi.Performansı da bence normal kullanımda yeterli olur.Ama zorlarsanız küçük hacim yük altında çok yakar.
:syg2::syg2::syg: