škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia rs 1.8t baski balata seti bilgisi istegi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 2003 rs aracimin baski balatasi bitmis gorunuyor auq ve agu motorlar icin baski balata seti ayni midir ?  3 marka varmis sanirim sachs marka en iyisi denildi fiyat olarak 350 tl aldim baski balatada yan sanayi yok diyorlar dogru mudur ortalama iscilik dahil ne kadara mal olur bilgisi olan paylasabilir mi :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.8t için bilmem ama Doğan geçen 1.4pd tdi aracında sachs taktırdı. Sıfır passatından daha yumuşak ve güzel olduğunu söylüyodu

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı değil malesef bazıları yaylı çıkıyor bazılarıda eski tip çikiyor.350tl ye anca yerlisini bulabilirsin.Orjinalı Luk markadır ama Sachs da iyidir.Ben en son geçen sene değiştirdim 550 tl sadece parça parası ödedim.Şuan euro tavan yapmış durumda fiyatlar şişmiş olabilir  :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;538738
1.8t için bilmem ama Doğan geçen 1.4pd tdi aracında sachs taktırdı. Sıfır passatından daha yumuşak ve güzel olduğunu söylüyodu

Erken bitirmiş...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim single mass ve dual mass olarak ikiye ayriliyor. Quattro garaja sorarsan yonlendirirler seni. Ya da sasmazdaki atilgana ugra selamimi soyle sase numarasindan baksinlar.

Sacsh ve luk veya baska markalar arasinda kalirsan kesinlikle sacsh oneririm ;)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;538833
Abicim single mass ve dual mass olarak ikiye ayriliyor. Quattro garaja sorarsan yonlendirirler seni. Ya da sasmazdaki atilgana ugra selamimi soyle sase numarasindan baksinlar.

Sacsh ve luk veya baska markalar arasinda kalirsan kesinlikle sacsh oneririm ;)

Doğukancım tesekkurler atılgandan sedat beyle gorustum fiyat olarak 550 tl verdiler sachs için  yedek parca satan yerlerde 360 tl dedi sachs markaya nerdeyse tum yedek parcacılar fiyat farkını anlayamadım bir yerde luk marka onerdi 450 tl fiyat verdi single mass dual mass olayını nerdeyse kimse anlamadı  acıl de yarın yaptırmak istiyorum acıkcası bende sasırdım neye nasıl karar verecegimi :/

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda_tudor06;539183
Doğukancım tesekkurler atılgandan sedat beyle gorustum fiyat olarak 550 tl verdiler sachs için  yedek parca satan yerlerde 360 tl dedi sachs markaya nerdeyse tum yedek parcacılar fiyat farkını anlayamadım bir yerde luk marka onerdi 450 tl fiyat verdi single mass dual mass olayını nerdeyse kimse anlamadı  acıl de yarın yaptırmak istiyorum acıkcası bende sasırdım neye nasıl karar verecegimi :/

Ivedik atilganla mi gorustun sasmazla mi?

Genelde duz 1.8t ya da 1.9tdi balatasi veriyo olabilirler kafaya gore

Sasmaz atilganda sedat kimmis cikaramadim. Sasmaz atilganda aliyle gorusursen sase nosundan cikan balatayi versinler.

Ya da ivedik sila vw ilker var ona da selamimi soylersen arabanin agu degil auq oldugunu belirtirsen yardimci olur ikiside. 1.8t octavia diyince hepsi agu zannediyor muhtemelen ;)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ivedilk şaşmazla gorustum murat bey di sanırım muduruymus diye soylendi şase verdim 550 verdiler yarın tekrar ali beyle de goruseyim fiyat 350 aldıgım yerle aynı olsa ordan alacagım cogu auq agu karıstırıyor bazıları sase bile istemeden sadece fiyat veriyor ivediklede bir irtibat kurayım yarın halletmem gerekiyor quattrodan bekir beyde sadece yonlenedirebilirim dedi yarın hepsiyle tekrar goruseyim bakalım :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sasmaz atilgan aliyle konus abi selamimi soyle sen. Arac vrs auq motor agu degil de ;)

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hallettim sukur baska masraflarda cıktı ama halloldu sukur tesekkurler :)