škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YETİ ile gezdiğim yerlerden manzaralar

mşah · 348 · 102177

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Türkiye'nin en yakışıklı Yeti'si huzurlarınızda :ok:
İzmir'de yaşayanlara gıpta ediyorum. Ne mutlu size...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;548891

Türkiye'nin en yakışıklı Yeti'si huzurlarınızda :ok:
İzmir'de yaşayanlara gıpta ediyorum. Ne mutlu size...

Ali ne yaptın ya benimkinin diğerlerinden farkı yok ki hepsi bir :o maksat manzaraya uysun. Ama Yeti'ler bayağı çoğalmış dün yolda birer dk arayla 3-4 tane geçti hepside beyaz onların dışında 2-3 tane daha gördüm Allah'tan makyaj gördü'de artık bizimkilerden yok biz son nesiliz.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;548966
... Allah'tan makyaj gördü'de artık bizimkilerden yok biz son nesiliz.
Eski yüzü daha iyiydi. En azından özgündü. Yeni yüzle birlikte alelade bir görüntüsü oldu bence.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;548966
Ali ne yaptın ya benimkinin diğerlerinden farkı yok ki hepsi bir :o maksat manzaraya uysun. Ama Yeti'ler bayağı çoğalmış dün yolda birer dk arayla 3-4 tane geçti hepside beyaz onların dışında 2-3 tane daha gördüm Allah'tan makyaj gördü'de artık bizimkilerden yok biz son nesiliz.

Farkı yok mu? Kromajlı tavan çıtaları, marşpiye kaplama, kapı tokmakları, afili jantlar n'oluyo? Ki, zavallı yeti'm hepsinden mahrumdur :(:uve: Kimbilir içeride göremediğimiz daha neler vardır, neler... :gaz:

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;548979
Eski yüzü daha iyiydi. En azından özgündü. Yeni yüzle birlikte alelade bir görüntüsü oldu bence.

Makyajlı görüntüsü benimde pek hoşuma gitmiyor.

Alıntı yapılan: Toygar;548986
Farkı yok mu? Kromajlı tavan çıtaları, marşpiye kaplama, kapı tokmakları, afili jantlar n'oluyo? Ki, zavallı yeti'm hepsinden mahrumdur :(:uve: Kimbilir içeride göremediğimiz daha neler vardır, neler... :gaz:

:D:D Vallahi Ali içinde fazla bir şey yok aklımda kapı kolu çevresine gümüş çıtalar var onun dışında fazla bir şey yapmak istemiyorum, şu an için kameram ve çakmaklık'ta takılı volt metre ile termometre var fazla abartmak istemiyorum ama kendimi zor tutuyorum :dede:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;549060
:D:D Vallahi Ali içinde fazla bir şey yok aklımda kapı kolu çevresine gümüş çıtalar var onun dışında fazla bir şey yapmak istemiyorum, şu an için kameram ve çakmaklık'ta takılı volt metre ile termometre var fazla abartmak istemiyorum ama kendimi zor tutuyorum :dede:

Şu sıklıkla gördüğümüz beyaz yetiler var ya, beni iyice gıcık etmeye başladı! Yalnız yeti'lerin değil bütün markaların beyazlarında anormal bir artış var... Daha şu kromajlı tavan çıtaları olayını bile becerememişken, arabayı(beyaz yeti'ciğimi :() şöyle cafcaflı bir renge boyatmayı düşünmeye başladım.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;549089
Kimse bizi beğenmiyor mu....

Beğenmeyenin gaynanası ölsün be abi :sun::kiki:

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul buluşmasına gelin ya.  Tek yeti benim....buluşmada ki.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;549161

Bize daha gelen yeti olmadı abi boşver :)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;549161

Geliriz, geliriz. Sakın boşverme :D

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;549088
Şu sıklıkla gördüğümüz beyaz yetiler var ya, beni iyice gıcık etmeye başladı! Yalnız yeti'lerin değil bütün markaların beyazlarında anormal bir artış var... Daha şu kromajlı tavan çıtaları olayını bile becerememişken, arabayı(beyaz yeti'ciğimi :() şöyle cafcaflı bir renge boyatmayı düşünmeye başladım.

Tavan çıtalarını 1 saate karbonla halledersin aslında. Beyazın dışında bu renk yakışırdı yeti'ye

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;549230
Tavan çıtalarını 1 saate karbonla halledersin aslında. Beyazın dışında bu renk yakışırdı yeti'ye

İyi günler Mehmet. Daha önce söylemiş miydim bilmem ama, bu konu forumda gündeme geldiğinde danıştığım bir folyocu "Yaparım ama pek dayanmaz, kısa süre sonra kabarır, açılır filan. Sen en iyisi onları boyat abi" demişti. Senin kadar becerikli olmadığım için kendim yapmaya da bir türlü cesaret edemedim. Öylece kaldı işte. Hayal edip edip yutkunuyoz :(:uve:

not: senin tavan çıtalarına uyguladığın karbonlarda kalkma, açılma filan oldu mu(İzmir'in sıcağı ve güneşi malum)?

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;549234
İyi günler Mehmet. Daha önce söylemiş miydim bilmem ama, bu konu forumda gündeme geldiğinde danıştığım bir folyocu "Yaparım ama pek dayanmaz, kısa süre sonra kabarır, açılır filan. Sen en iyisi onları boyat abi" demişti. Senin kadar becerikli olmadığım için kendim yapmaya da bir türlü cesaret edemedim. Öylece kaldı işte. Hayal edip edip yutkunuyoz :(:uve:

not: senin tavan çıtalarına uyguladığın karbonlarda kalkma, açılma filan oldu mu(İzmir'in sıcağı ve güneşi malum)?

Daha önce konuşmuştuk o zamandan beri benimkilerde sıkıntı yok, sadece kaput üzerindekiler kendini çekti, kısaldı bayağı bende söktüm ama oda motorun sıcaklığı ve güneşin sıcaklığından dolayı diye düşünüyorum. Çıtada kiler beyaz olduğu için güneşten zaten fazla etkilenmez ilk günkü gibi duruyor bence dene fazla maliyetli bir şey değil ben 1,5 mt ye 1 mt sini 9 tl ye almıştım baktın olmadı sökersin.