škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

27 binde baskı balata bitti

Ziyaretçi · 19 · 6915

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;554882
27bine kusura bakma da hicbi bahane bulunamaz baska anca gulunur. kelimesinden acemi bir şöfor olduğumu anladım,eğer öyle değilse algımda sorun var eee yaş ilerliyor:dede:
Servise gitsen sayacağı bahaneleri saymış. E hepsi de bir şekilde mümkün olmayacağına göre servisin bulacağı başka bahanelere ancak gülünür olarak anladım ben de.:rm:
Yazı ile anlatmakla yüz yüze anlatmak arasındaki farklara çok net bir örnek bence. Ben müspet sense menfi anladın.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Octavia0654

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;554875
senin yaşından fazla şöförlük yaptım:ok: bunda övünülecek birşey yok ama bundan sonra kimse bana araba kullanmayı öğretemez

Ben oraya ne yazmisim keske once bi okusaydin. Ben sana soforluk ogretmeye kalkmadim sorunun arabada oldugunu senin zaten oyle bi hata yapmayacagini yazdim ama ya okumuyosun yada okudugunu anlamiyorsun..

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forum ortamında yazılanlar yanlış anlaşılabiliyor malesef, böyle şeyler için yok yere gerilmeyin :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş; tansiyonu düşürelim lütfen; konunun özünden de sapmayalım:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...