škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 Benzinli roomstar nasıl bir araç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkaşlar Skoda fabia kullanıcısıym 1.4 MPI 68 beygr 2. bi arac alcam ya yine fabia 1.4 16 v 101 bygrlk olandan alcam ya da roomstr alcm ama 1.4 benzli roomstar o kasaıyı cekeblrmi 1.4 ufak motor kasası büyük cekiş konusu nasıl süratlenmesi nasıl ramparlda nasıl acil yardım

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
nasıl sorunsuz çekiyor anlamadm?  1.4 bENZinli değil mi bu arac beygri ve torqu ne acaba?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fabiayı nasıl çekiyorsa Roomster'ı da aynı çekiyor, Fabia aracım ruhsatta 1100 kg, Roomster da ruhsatta 1100 kg  ;)

Torku 132 Nm, 101 beygir Fabia'nın 126 Nm olan torkundan daha yüksek. Rampada, klima açıkken çekişinde sıkıntı yok.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bendeki 2009 model, 35bin km,1,4 85 BG ve baz model, daha önceleri hep 1,6 kullanan birisi olarak, ilk başlarda performans beni tatmin etmiyordu, ancak şu anda araba bana ben de arabaya alılştım memnunum, ... dediğim gibi 1,6 performansını bekleme veya diesel versiyonundan al torku yüksek olur.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dizeller pahalı bütçeme uygun değil yoksa param olsa caddy düşünyrm o class ta benznlilerden cekiniyrm malesf

Çevrimdışı ewregungor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende 1.2 var rampayı 120 ile normal yoldada 160 ile çok rahat gidebiliyorum kalkış çok seri ayrıca aracım 1100+ yan koruma demirleri + 16 ofsetli jantları var toplam 1200kg civarında on numara bir çekişi var roomster in motoruna hayranım 1.4ü düşünemiyorum bile ben olsam tereddütsüz alırdım ayrıca fabianın 101 olanıda var onunda çekişi falan baya iyi ama hemen hemen romi onu arattırmıyor