škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Garaj kapısı kumandasını araca monte etmek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı herbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.KendinYapSitesi.com
Roomster in aşağıdaki resimde görülen 2 tane boş düğme yerinden 1 tanesine apartmanın otomatik garaj kapısı kumandasını monte etmek istiyorum. Bu tür uygulama gören, yapan, deneyen varmı acaba?

Görüşleriniz nedir.?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabanın aynasına garaj kumandası takan çok gördüm.konsola yerleştirmekte zor olmamalı.siz zoru başarmışsınız oraya koymayı akıl etmişşiniz gerisi gelir diye tahmin ediyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garaj kapısı kumandası yumurta gibi ise zor. Bizimki öyle. Altı düz ve dikdörtgen gibi olanlardansa çift taraflı bant ile gayet düzel olur. Ama kumandaya basarken kolunuzu uzatma refleksi varsa düşünün. :)

Ben vites topuzunun dibine koyuyorum. Bulmakta sorun olmuyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yapılabilir.. Kumandanın içindeki entegreyi ve düğmeyi söküp,o kısma yeni bir düğme ( Belki vardır oraya uygun bir düğme bilmiyorum ) takarak yapabilirsiniz. İstanbulda Ender Elektronik yapıyor. Passatlara yapılıyor genelde uygulama. Vites etrafındaki boş olan tuşların yerine perde düğmesi koyup düğmeyi oraya uyarlıyorlar. Perde dğmesi üzerindeki şekil garaj kapısına benzediği için çokta güzel oluyor :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Basit Bir Uygulama. Oraya Uygun Bir Switch Alacaksınız. Kumandayı Dağıtıp Kumandadaki Butonu Sökeceksiniz. Butonun Söküldügü Pin-Out Lara Kablo Çekip Switche Bağlayacaksınız. Biraz Elektronik Bilginiz Varsa Halldebilirsiniz. Aslında Gerek Bile Yok Bilgiye Havya Kullanabilseniz Yeterli :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde Amerikada Garaj Kültürü Oldugu İçin Oradaki Araçlarda Bu Sistem Mevcut Oluyor..Genelde Homelink Sistemi Aynada Oluyor.. Ebayda Aynada Bulabilirsiniz. Roomster Aynası Nasıl Bilmiyorum Ama Eger Yapıştırma İse Herhangi Yapıştırma Bir Aracın Aynasıda Olur.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim garaj kumandaları dandik. illa görmesi lazım. birde pille çalışıyor. pil bittiğnde söküp çıkarma işi var.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;390020
bizim garaj kumandaları dandik. illa görmesi lazım. birde pille çalışıyor. pil bittiğnde söküp çıkarma işi var.
güzel birşey olsun dersen çakmaklıktan hat alınırsa pil derdi ortadan kalkabilir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı herbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uygun butonu nereden bulabilirim bilgisi olan varmı? kumanda yumurta gibi, onu söküp düğmeyi entegre edebilirim. Ama kapının önüne kadar gelmek gerek açılması için. Oun anten çıkışı gibi bir şeyi var ise onu da uzatmak faydalı olabilir.

Buraya uygun düğmeyi nereden bulabilirim bilen varmı teşekkürler

Çevrimdışı herbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
B5J-6039H kodlu düğmeler buraya uyan koltuk ısıtma düğmeleri, bunu nereden bulabiliriz, bilgisi olan var mı?