škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 romi tekrar satışta... ama sitesinde özellikleri yok

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okkesa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar. 1.4 romi düşünüyorum. sıfırın fiyatları sitede var. ama özellikleri yok...
teknik özelliklere nereden ulaşabiliriz? yakıt, güç, performans, vb
1.2den ne farkı var... görmek, karşılaştırmak istiyorum...

az kaldı ben de romi ailesine katılacağım, yıl sonuna doğru...
herkese kazasız belasız sürüşler...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabianın 1.4 'üne bakın aynı motor kullanılıyordur. veriler birebir olmasada fikir verebilir. kasa ağırlığı farklılık gösterebilir.

Çevrimdışı okkesa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı okkesa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dün skoda bayisinden aradılar.
1.4 MPI 85 hp roomster panorama beyaz için 35500 tl fiyat verdiler.
daha oturup konuşmadık.

ne dersiniz?
yardımcı olursanız sevinirim. karar veremiyorum.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Liste fiyatı 37500 görünüyor sitede. Gayet güzel indirim bence. Az daha zorlayıp 1-2 de hediye koparırsanız güzel olur.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi her firma stokları boşaltma derdine girdi. belli bir satışı tutturmak zorundalar ben buna bağlıyorum. arabada da böyle elektronik eşyalarda da. çünkü belli bir alım kotası var. stokları depodan eritip yeni gelenleri almak zorundalar. seçim sizin ister şimdi alın ister biraz bekleyin.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sene sonu yaklaştıkça daha da artacaktır kampanyalar tabi, oda var. Acil lazım değilse biraz daha beklenebilir. Duruma göre 5-10 bin liraya kadar çılgın indirimler oluyor çünkü.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer alırsanız yanında karter koruma yoksa eğer park sensörü kışlık lastik isteyin.dolu depo araba isteyen bile duydum
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı okkesa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdi ben bu araçla bagaj ful dolu 5 kişiyle rahat yolculuk yaparım demi...
sonra köye giderken bana demesin biraderler ne diye aldın bu aracı çekmiyor ki
çünkü ben onlara takılıyordum, "siz gidin ben dolmuşla gelirim" diye

değer mi yani...
satmak için değil binmek için alıyorum.
offf kafam çok karışık...

bana yardımcı olun... bakın yarın gidip alacağım...
ayrıca alırken nelere dikkat etmek gerek...
özellikleri, sözleşme, boya, çizik, çalışan aksamlar tam mı, hediyeler ne olacak...
trafik seti, paspas, karter koruma, pleka, sigorta, ruhsat masrafları kendilerine ait değil mi ben sadece kasko yaptırmak istiyorum, onun dışında hiç bir şeye karışmak istemiyorum.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: okkesa;391306

değer mi yani...

özellikleri, sözleşme, boya, çizik, çalışan aksamlar tam mı, hediyeler ne olacak...
trafik seti, paspas, karter koruma, pleka, sigorta, ruhsat masrafları kendilerine ait değil mi ben sadece kasko yaptırmak istiyorum, onun dışında hiç bir şeye karışmak istemiyorum.

lastik paspas ve karter koruma vermezler. diretirseniz belki. sigorta size ait. onun haricindekiler galeri tarafından ödenir. sigortayı kendisinde yaptırırsanız. esktra garanti müddetide veriyorlar. yaptırırken bunu sorun çünkü katakulleye getirip yapmayabilirler.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: okkesa;391306

değer mi yani...

Ben 1.2 motor olanını kullanıyorum. Köy yolunda en fazla 3. vites kullanılabildiğinden çekişle ilgili sorun olmaz. Hızlı gidilmek istenen yokuşlarda zorlayabilir. 1.4 olursa bu sorun da olmaz.

Verdikleri yüce auto çantalı trafik seti olmasa daha iyi, ben içindekileri atıp değiştirmiştim. Şimdi çantasını da kullanmıyorum.
Paspas isterseniz 20 liralık paspas vereceklerdir pazarlığa değmez.
Karter koruma yapmamak için elimizde yok diyebilirler.
Prk sensörü verelim derlerse alıp 50 liralık sensör için tampon deldirilmez.
Özetle bunlara enerjinizi harcamadan sigortayı yaptırmayı, yada fiyatı daha da indirmeyi deneyin.

Çevrimdışı okkesa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;391336
Ben 1.2 motor olanını kullanıyorum. Köy yolunda en fazla 3. vites kullanılabildiğinden çekişle ilgili sorun olmaz. Hızlı gidilmek istenen yokuşlarda zorlayabilir. 1.4 olursa bu sorun da olmaz.

Verdikleri yüce auto çantalı trafik seti olmasa daha iyi, ben içindekileri atıp değiştirmiştim. Şimdi çantasını da kullanmıyorum.
Paspas isterseniz 20 liralık paspas vereceklerdir pazarlığa değmez.
Karter koruma yapmamak için elimizde yok diyebilirler.
Prk sensörü verelim derlerse alıp 50 liralık sensör için tampon deldirilmez.
Özetle bunlara enerjinizi harcamadan sigortayı yaptırmayı, yada fiyatı daha da indirmeyi deneyin.

aslında doğru söylüyorsun.
bu ufak tefek şeyler için uğraşmayıp bi 500 veya (keşke 1000) daha düşürebilirsem iyi olur herhalde...
neyse bir yarın ola, hayrola...

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben 1.2 ciyim çuval taşıyorum arabada 1 2 tane de değil yani 6 7 tane koltukları indirdinmi sorunum yok uzun yolda aşırı dik yokuşlarda zorlanabilirsiniz ama normal vaziyette çok rapat gidersiniz fakat 1.4 ü yokuştada o sorunu yaşamaz

Çevrimdışı Pamukhoca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Roomster iyi ama satış sonrası berbat. Bir sorun olduğu zaman ilk söyledikleri cümle "garanti bitmiş" oluyor.
Almadan önce tekrar düşünün bence.
2. el fiyat düşüşünü ve satış zorluğunu da mutlaka değerlendirin.

Çevrimdışı herbil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.KendinYapSitesi.com
Alıntı yapılan: Pamukhoca;391651
Roomster iyi ama satış sonrası berbat. Bir sorun olduğu zaman ilk söyledikleri cümle "garanti bitmiş" oluyor.
Almadan önce tekrar düşünün bence.
2. el fiyat düşüşünü ve satış zorluğunu da mutlaka değerlendirin.

"Satış zorluğu" kelimesi neredeyse internette gördüğüm her araç için söyleniyor. Opel corsa, fiat palio için bile "satamazsın 2. eli zayıf" diyenleri duydum.
Önceki arabam, Kia picanto idi, aracı ilk aldığımda "elinde kalır satamazsın" dediler, 16 Haziranda ilanı verdim, 28 Temmuzda aracı sattım. Aldığım fiyattan daha yüksek fiyata. Araçtan kar bile elde ettim. Eğer sattığım fiyatı ilk soranlara söyleseydim aracı 1hafta 10 gün içerisinde satardım. Uzun lafın kısası "her malın alıcısı vardır." 2. eli zayıf kelimesi de göreceli bir kavram. Arkasında VW olan bir markanın 2. elinin zayıf olduğuna inanmıyorum. Ha bir de şu var, bugün sahibinden.com a baktığımda sadece 104 tane roomster ilanı var, yani alanlar memnun, satma gereği pek duymuyorlar.