škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil bilgi

LZY06 · 26 · 8653

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozersaid;355932
arakadaşım,
hayırlı olsun gerçekten, Allah kaza-bela vermesin,
nazar boncuğu mevzusu da;), ilginçtir, ben 2011-Kasım'da sıfır aldım roomster'imi,
eş-dost görünce genelde "tipine" takıldı kaldı,, "iyi-hoş da tipi birazz garip" "nazar değmesin diye böyle tipsiz yapmışlar", "neyse canım, ayağını yerden kessin yeter, tip de çok önemli değil", "bu arabanın arka kapısı var mı?:)" gibi çok değişik tepkiler aldım,, sen de aynı cümleleri duyabilirsin, araba zaten boncuk gibi, nazar boncuğuna gerek kalmaz:)

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. arkadaşlar genelde beğendiler ama bazıları "o kadar para verip beğenip almış-ayıp olmasın" gibisine   beğendiklerini söylediler.tipi çok farklı ama çok güzel bence :ok:

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
siz beğeniyorsanız sorun yok gerçi bende ilk aldığımda adını hep unutuyordum :++:

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;356317
siz beğeniyorsanız sorun yok gerçi bende ilk aldığımda adını hep unutuyordum :++:

Adını söylediğimde hep "roomster" yerine "roomstar" diyenler çok. ilginçtir roomstar olarak da geçiyor. iki isimli gibi yani

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LZY06;357340
Adını söylediğimde hep "roomster" yerine "roomstar" diyenler çok. ilginçtir roomstar olarak da geçiyor. iki isimli gibi yani

Ama yanlış geçiyor işte :) "Roomster" :ok:
http://www.roomster.com.tr/gorunum.asp

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357420
Ama yanlış geçiyor işte :) "Roomster" :ok:
http://www.roomster.com.tr/gorunum.asp

bende öyle biliyordum ama google den "roomstar" yazınca oldukça fazla konu çıkıyor.:(

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LZY06;357459
bende öyle biliyordum ama google den "roomstar" yazınca oldukça fazla konu çıkıyor.:(

Kulaktan kulağa gibi düşünün, bir yanlış aynen devam ediyor :):ok: çıksın öyle sorun değil, doğrusu bu nasıl olsa :ok:

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357465
Kulaktan kulağa gibi düşünün, bir yanlış aynen devam ediyor :):ok: çıksın öyle sorun değil, doğrusu bu nasıl olsa :ok:

yanlış ama google de konu oldukça fazla. yani yaygın bir yanlış. ayrıca isimden sonra sorulan ikinci soru "ticari mi" .

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LZY06;357477
yanlış ama google de konu oldukça fazla. yani yaygın bir yanlış. ayrıca isimden sonra sorulan ikinci soru "ticari mi" .

Benzeri durum diğer markalarda da var, Mercedes Vito, Voit diye bile geçiyor :D internette bunlar biraz doğal, yanlış aynen devam ediyor, Google öyle indexleyincede kalıyor maalesef. Ona bakılırsa doğru bilinen daha ne yanlışlarda var :)

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357481
Benzeri durum diğer markalarda da var, Mercedes Vito, Voit diye bile geçiyor :D internette bunlar biraz doğal, yanlış aynen devam ediyor, Google öyle indexleyincede kalıyor maalesef. Ona bakılırsa doğru bilinen daha ne yanlışlarda var :)

neyse bir doğrudan şaşmayalım gerisi önemli değil.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LZY06;357484
neyse bir doğrudan şaşmayalım gerisi önemli değil.

Elbette, doğrusu bilinsinde, gerisi sorun değil:)

Çevrimdışı LZY06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;357489
Elbette, doğrusu bilinsinde, gerisi sorun değil:)

kesinlikle