škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda SuperBII veya Volskwagen Passat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyi günler herkese

Arkadaşlar 1.6 Fsi comfortline passatımız vardı sattık. Yeni model 1.4 Tsi superb elegance ve de tekrar passat bakmaktayız.Öncelikle daha önce passat kullandığımız için öncelik Superb daha sonra passat.(Aile aracı),(Konuyu superbII kategorisinin içine açtım yanlışsa özür dilerim.)

Öncelik Superb için kronik sorun var mı? Son zamanlar da duydunuz mu? Kullananların bilgi ve yorumuna ihtiyacım var. Bir de sizlere sormadan Superb almak olmaz kesinlikle.

Aradığımız özellikler (SuperB için) 2010 2011 Elegance
Renk: Beyaz ve Siyah öncelik Beyaz.
İç döşeme:Kesinlikle Bej
Opsiyonel donanım olarak: Sunroof ve Koltuk ısıtma 17 veya 18 jant.

Aradığımız özellikler (Passat için)2010 Manuel
Renk:Beyaz ve Siyah (Derin Siyah)
İç döşeme: Genellikle gri ve siyah oluyor exculusive için bej ve gri öncelik
Opsiyonel donanım ise: Sunroof ve bixenon arıyoruz.(Zor da olsa) Makyajlı göğüs...

Yukarıda yazmış olduğum gibi araç arıyoruz, hangisi temiz düşük km denk gelirse ona bakacağız zaten hemen hemen birbirine yakın araçlar. Sizlerinde değerli yorumunu almak isterim. (Sahibinden de denk geldi 3 araç istediğimiz gibi ki zaten temiz olunca direk millet bizden önce davranıp almışlar.)

Saygılarımla....

Çevrimdışı zulashi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb Passat'a göre daha çok yol sesi alıyor, bazen ön konsoldan ses geldiği de oluyor. Ama kronik bir sorunla karşılaşmadım. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Bol şans dilerim. Tramerden sorgulama ve ekspertiz yaptırmadan almayın-malum güven olmuyor insanlara.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;445285
Bütceniz ne kadar? Ortalama kaç kmde istiyorsunuz? Km dert değilse şu Superb güzel gibi http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2012-model-skoda-superb-prestij-paket-full-paket-sifir-hata-boya-138017891/detay

Bütçemiz 45 48 arası sizin verdiğiniz ilanda ki aracın 1.4 Tsi lazım aynısı

Alıntı yapılan: zulashi;445274
Superb Passat'a göre daha çok yol sesi alıyor, bazen ön konsoldan ses geldiği de oluyor. Ama kronik bir sorunla karşılaşmadım. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Bol şans dilerim. Tramerden sorgulama ve ekspertiz yaptırmadan almayın-malum güven olmuyor insanlara.

Yalıtım passata göre daha az yani buna benzer ufak tefek farklar var herhalde.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Güncel... İpucu da vereyim 2010 passat exclusive Tsİ Hayırlısı  :)