škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar SuperB almaya karar verdim Bana bir yardımcı olur musunuz ? Kullanan arkadaşlar;

1) Bu arabanın artısı nelerdir eksisi nedir?
2)2009 2010 2011 Modelleri arasında birşeyler düşünüyorum bana hangi yılın modelini önerirsiniz? 1.4 TSI elegance düşünüyorum.
3) Bu aracın ilk çıkan modellerinde kronik veya arıza var mı? İşte benzin pompası vs vs .
4)Sizce Hangi renk almalıyım? Biliyosunuz ki bu arabalar wv grubu ile hemen hemen aynı

Bilgi toplamaya çalışıyorum forum çok harika olmuş arabayı alıp burada daha çok zaman geçireceğim.Almadan önce sizlere bir danışayım bunun sağı solu nedir nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben şimdiye kadar Superb de kronik bir arıza yada rahatsız eden bir durum görmedim..duymadım..bütçenize göre bir model tercih edebilirsiniz..

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;292467
Ben şimdiye kadar Superb de kronik bir arıza yada rahatsız eden bir durum görmedim..duymadım..bütçenize göre bir model tercih edebilirsiniz..

Sıkıntı yok diyorsunuz araştırıp 1.4 tsı almayı düşünüyorum artıları nedir eksileri nedir?
Biraz daha öğrenelim.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Bende şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım...
VW Passat 1.6 FSİ 2008 model aracımı satıp, Yeni Passat'a (B7)'yi sipariş verip sonra kasasını beğenmediğim için SuperB almış biri olarak çok memnunum aracımdan..Eski aracımı bir kez olsun aratmadı bana..Ne kadar kullanacaksınız aracı bilemiyorum yalnız benzin çok pahalı dizeline yönelmenizi tavsiye ediyorum..Artı eksi derken sorun mesela aklınız da ne varsa araca dair yol tutuşu v.s şeklinde cevaplayalım..

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;292485
VW Passat 1.6 FSİ 2008 model aracımı satıp, Yeni Passat'a (B7)'yi sipariş verip sonra kasasını beğenmediğim için SuperB almış biri olarak çok memnunum aracımdan..Eski aracımı bir kez olsun aratmadı bana..Ne kadar kullanacaksınız aracı bilemiyorum yalnız benzin çok pahalı dizeline yönelmenizi tavsiye ediyorum..Artı eksi derken sorun mesela aklınız da ne varsa araca dair yol tutuşu v.s şeklinde cevaplayalım..

Evet bende de 1.6 Fsı passat var bende satacağım süperb alacağım bir çok video izledim superb nin özellikleri vs genişliği beni mest etti Yol tutuşundan performansına kadar 1.4 tsı motor mesela o kasayı kaldırıyor mu? Kalkarken titreme vs oluyor mu gibi TDI bütçemi aşıyor malesef dediğiniz doğru.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;292485

Mesela kronik arızaları var mı ? Ne gibi sorunlar çıkartır 1.4 tsı motorun bunları merak ediyorum. Passatın B6 comfortline binen biri olarak süperb de ki özellikleri görünce bune kardeşim dedim Wv dalga mı geçiyor dedim! Kafamda bir şekil oluşturdum araştıyorum alacağım.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;292887
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2010-model-superb-1-4-tsi-elegans-full-full-65601856/detay

Bu araç nasıl yorumlarınızı bekliyorum...

çok şık bir araç..Renkte çok güzel...
Ayrıca Beyaz da genelde iç renk siyah oluyor..
Özellikle sarı istenilmiş galiba..Nadirdir...
Yarın bir kaç adet detay superB fotoğrafı yükleyeceğim..

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;292887
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2010-model-superb-1-4-tsi-elegans-full-full-65601856/detay

Bu araç nasıl yorumlarınızı bekliyorum...

Aracı çok abartılı kelimelerle övmüş, temkinli yaklaşın.

İlanı veren satıcının ifadeleri çok güven vermiyor,

Bej Rengine sahip aracın kullanıcısı tarafından temiz kullanılması gerekir.

Bu araç bu vasıflara sahip ve haizse alabilirsiniz,

Yoksa hiç pazarlık bile yapmayın. ( döşeme, paspas temizliği vs )

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;292916
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-koltuk-issitma-bolero-ekran-sunroff-full-full-ve-kazasiz-boyasiz-66126282/detay/
yorumlarınızı bekliyorum ilanı değerlendirebilirsiniz...

Bana sorarsan gayet güzel araç ama renk kahve olunca biraz insanı düşündürüyor koyu renk sürekli bakım ister Bunun dışında araç gayet güzel.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;292900
çok şık bir araç..Renkte çok güzel...
Ayrıca Beyaz da genelde iç renk siyah oluyor..
Özellikle sarı istenilmiş galiba..Nadirdir...
Yarın bir kaç adet detay superB fotoğrafı yükleyeceğim..

Evet hocam araç çok güzel bizim de istediğimiz beyaz renk içi bej olması idi ama tek eksiği sunroof yok.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akbilge;292914
Aracı çok abartılı kelimelerle övmüş, temkinli yaklaşın.

İlanı veren satıcının ifadeleri çok güven vermiyor,

Bej Rengine sahip aracın kullanıcısı tarafından temiz kullanılması gerekir.

Bu araç bu vasıflara sahip ve haizse alabilirsiniz,

Yoksa hiç pazarlık bile yapmayın. ( döşeme, paspas temizliği vs )

Sizce fotoğraflar dan anlaşıldığı kadarıyla temiz bir araç mı? dediklerinize katılıyorum içi bej olunca temiz binilmesi gerekir. Döşeme paspas görmeye gidersem kesinlikle dikkatle bakarım.

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fakat hoşuma gitmeyen bir özellik ise yalıtım için kullanılan malzemelerin şaseye puntolama yerine yapıştırılmış olması acaba motor ıslanırsa bu yapıştırıcılar dayanabilecek mi sorusu geldi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: KarelSuperBII;293040
Fakat hoşuma gitmeyen bir özellik ise yalıtım için kullanılan malzemelerin şaseye puntolama yerine yapıştırılmış olması acaba motor ıslanırsa bu yapıştırıcılar dayanabilecek mi sorusu geldi.

Yıllardır motorun etrafını yıkarım aracın, basınçlı su bile tutarım zaman zaman siyah izolasyon malzemesine, hiç sorun olmadı. Olsa bende olurdu, o tarz bir ıslanma başka şekilde mümkün değil zaten  ;)