škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

iç kapı aydınlatmaları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugun actıve paket aracımında sadece kedi gözü şeklinde olan iç kapı aydınlatmalarına led ampül taktırdım çok sık bir görüntüsü oldu resim yükleyemiyorum siteye fakat bence çok şık oldu tavsiye ederim :gut:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma nasıl fotoğraf yükleneceğiyle ilgili bir konu mevcut, konuda anlatıldığı gibi yükleyebilirsiniz:

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir de gece fotoğrafları yükleyebilirseniz daha iyi fikir verebilir:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;620583
Arkadaşlar bugun actıve paket aracımında sadece kedi gözü şeklinde olan iç kapı aydınlatmalarına led ampül taktırdım çok sık bir görüntüsü oldu resim yükleyemiyorum siteye fakat bence çok şık oldu tavsiye ederim :gut:

Hayırlı olsun. Uygulama için kapı döşemeleri söküldü mü?

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet söküp kabloyu çektiler toplamda 2 saat kadar sürdü

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Mutlu günlerde güle güle kullanın. Çok güzel olmuş. Benim aracımda ön kapılardaki yanıyor. Hatta önceki kasada arkadakiler de yanıyordu aynı audi lerde olduğu gibi. Ben de arka kapılar için düşünüyorum. Bu nedenle sormak istediğim bir şey var. Sadece kapılar açıldığında mı yanıyor yoksa sürekli mi yanıyor?
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2017, 20:22:41 Gönderen: beko86 »

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;620591
Hayırlı uğurlu olsun. Mutlu günlerde güle güle kullanın. Çok güzel olmuş. Benim aracımda ön kapılardaki yanıyor. Hatta önceki kasada arkadakiler de yanıyordu aynı audi lerde olduğu gibi. Ben de arka kapılar için düşünüyorum. Bu nedenle sormak istediğim bir şey var. Sadece kapılar açıldığında mı yanıyor yoksa sürekli mi yanıyor?
Teşekkür ederim sağolun sadece kapılar açıldığında yanıyor.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alegat;620590
Evet söküp kabloyu çektiler toplamda 2 saat kadar sürdü

Kapı döşemesinin nasıl söküldüğünü gördünüz mü? Nerelerde vida var, kolçağın alt kısmında görünen bir vida var, dekor çıtanın da aktında var sanırım ama başka nerelerde vida var dikkat ettiniz mi? Ben de sökmek istiyorum çünkü. Tutma yerinde vida kapağı göremedim, asıl merak ettiğim o.

Çevrimdışı Alegat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayır dikkat etmedim vidaların olduğu yere arkadaşlar itinalı bir biçimde davranarak söküp taktılar fakat çok çabuk sökülmüyor onu söyleyebilirim.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
acaba bizim prestige donanım araçlarda arka kapılarda kedi gözünün altında tesisat varmıdır? Elektrik tesisatı varsa benimde yapmak istediğim birşey bu uygulama

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tesisat olsa iki ampül takarlardı prestigede bence. kapı içlerini böylebir şey için sökmeyi tavsiye etmem zaten kırılgan trimm sesi çıkarmaya yatkın bir yapısı var bizim arabaların.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bazen 2 ampulde olsa koymuyorlar tesisatı olsa koyarlardı mantığı çok yanlış. Megane 2 aracımda arka kapılarda hoparlör yoktu mesela ama tesisatı çekilmişti

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam hoparlörle ampul de aynı değil. o +2 hoparlör opsiyon olarak satılıyor olabilir veya üst paketin standart donanımıdır. fabrika da her araca ayrı kablo tesisatı almaz tamamı standarttır. seri üretimin mantığı da  bu standartlaşmadır zaten, sonra o tesisata aparatlar paketlere göre eklenir. özellikle yeni araçlarda. kablolama şema üzerinden yapılır araca. yani kapıyı taktık kablo olsun mu olmasın mı diye bakılmaz kablolar set halinde hazırdır fabrikada.
oradaki ampülün opsiyon olarak vs alındığını görmedim ben şahsen bizim araçlarda belki l&k paketlerde vardır. öyleyse orada tesisat olması mümkün yoksa yoktur bence. bir söküp bakacak arkadaş varsa mutlu oluruz biz de.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir uygulama için kapıları söktürmek cesaret ister. Skodayı bilen ve elinde uygun sekmanları olan birisi yapmalı bence. Ne kadar eski sökülen sekmanlar kırılmasa da tekrar aynı şekilde oturmuyor. skodayı bilmiyorum ama eski passatın kapı içini açtığınızda ortada siyah bir izolasyon sacı vardı, onu sökmeden içerdeki tesisata ulaşılamıyordu. Bu kadar işlemden sonra o kapıdan ses gelmesi beni rahatsız eder şahsen. Bu nedenle eski aracımın arka kapısındaki boyasız düzeltilebilecek göçüğü kapı içiyle oynanmasın diye düzelttirmemiştim.