škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Metalik renk araca lokal boya?

dawn · 6 · 2194

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Mini onarım ile iki bölgede lokal boya yaptırmayı düşünüyorum. Biri kaputun ön tarafı (logonun üst kısmı), diğeri ise sağ arka kapı. İnternette bu konuda çok tartışma var; ton farkı olacağını söyleyen çok ama herkes teorik konuşuyor. Daha önce metalik renk aracına lokal boya yaptıran varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fark anlasilamiyor. Merak etmetin. Kaliteli işçilik söz konusu.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Metalik gri tonlarında daha iyi işçilik gerektiği söyleniyor (aracım metal grisi). Onarımı autoking'de yaptıracağım. Bu konuda içimi ferah tutabilir miyim?

Çevrimdışı mavıcnc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
auto king e işte benim aracın kaskosunun mini onarımı  vardı  anlaşmalı yaptırdım ama ben hariç çok fazla anlayan olamadı  ama ben yerini bildiğim için dalgalanmayı dikkali bakınca görebiliyorum.
dışarda iyi usta bulursanız bence dışarıda yaptırın .daha çok sigorta işi yapıyorlar ben üstüne bastırarak söylesem de vernik akması ve fitiller de boya var.

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Görünürde fark olmayacağını, yalnızca boya kalınlık ölçümünde anlaşılacağını söylemişti görevli. Sanırım aracın eski olmaması da bu görüşte etkili olmuştur. Bir de zor bir göçük olduğu ve autoking'de de bu konularda yeni teknoloji ürünleri kullanıldığı için şansımı denemek istiyorum.