škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 15000 bakimi

abeyy · 29 · 9470

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
garantim bitti araç da manuel. gelecek bakımı böyle saçma sapan fiyat verirlerse dışarıda yaptırırım.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat uygun gibi gözüküyor. Bilgilendirme için tşkler arkadaşlar

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emre0589

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selaminaleyküm arkadaşlar 2017 1.4 tsi superb sahibiyim aracimin km bakimi dolmadi ancak yil olarak doldu izin vs. Nedenlerden dolayi araci bakima götüremedim sizce bunun ile ilgili garanti konusunda sorun yaşar miyim ?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben 15k ve 30k bakımını serviste yaptırdım ama bundan sonra özel serviste yaptırmayı düşünüyorum çünkü yetkili servis çok pahalı ücret istiyor. Balatalar dışarıda 200 liraya malzeme dahil değiştiriyolar.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0589;639379
Selaminaleyküm arkadaşlar 2017 1.4 tsi superb sahibiyim aracimin km bakimi dolmadi ancak yil olarak doldu izin vs. Nedenlerden dolayi araci bakima götüremedim sizce bunun ile ilgili garanti konusunda sorun yaşar miyim ?

1 ay ve 1000km ye kadar tolerans gösteriyorlar. ötesi insaflarına kalmış.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
servisler telefonda hiç gerçek bilgi vermiyorlar 854 lira periyodik bakım ücreti geldiğinizde ufak bir indirim yapılır diyorlar ama fiyat vermiyorlar

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;639392
servisler telefonda hiç gerçek bilgi vermiyorlar 854 lira periyodik bakım ücreti geldiğinizde ufak bir indirim yapılır diyorlar ama fiyat vermiyorlar

"Yaz Bakım Kampanyası" adı altında kampanya başladı, en azından bir %10 indirim uygulanacaktır.

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
az önce Ankara efe otomotivi aradım, skoda için servis hizmeti tekrar vermeye başlamışlar, bu durumu birkaç ay önce and oto da söylemişti, efe yeniden servis hizmeti verecek ve bizim yükümüz hafifliyecek diye.
Efe otomotivden
15.000 km ilk bakım için telefonda yaz bakımı kampanyası dahil aldığım fiyat 779 TL
 aracım 1,6 dizel manuel style

Çevrimdışı Meriç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün itibariyle Tdi Superb aracımın 15.000 bakımını yaptım. Fiyat konusunda bilgi vereyim bakıma gidecek arkadaşlara.

Bakım ücreti: 1.180  (polen, yakıt, yağ, karter tapası...)
Lastik tamiri:       35  (bir lastikte inşaat çivisi vardı)
Motor yıkama:  120  (klima tesisatı temizliği, bakımı ile)
Bagaj havuzu:   125. (muadil-tek taraflı)

Toplam.         : 1.460 tl

Herkese iyi günler.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: ringcep;635484
Benim 15 000 lik fatura

Mart 2018 yaptırdığım ilk bakım ( 15 000 )faturası,aradan geçen 8 ayda ki fiyat farkı % 80 buda gösterıyorki dövizle enflasyonla alakası olmayan bir durum

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Araçlardan kazanamadıklarını servisten çıkarıyorlar

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
15 bin bakımı için kocaeli keleşler otomotivden 1060 tl'ye çıktım. 455 tl motor yağı yazmışlar aynı motor yağı 125 tl gittigidiyorda. Mecburiyetten gitmek zorundaydım garantisi bozulmasın diye ama artık özel servislerde 450 tl verip ekonomi yapmayı düşünüyorum. Aracı alırken yaptıkları indirimleri fazlasıyla geri almaya başladılar.

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 15.000 bakım için 1275 TL istediler ve dışarıda bu bakımı 300-400 liraya yapıyorlar. Fırsatçılıktan başka bir şey değil. 15 değilde 20 binde falan götürsem ne olur sizce bari bir kaç ay daha kullanayım indirim gelene kadar.

Çevrimdışı Manowar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kampanya başlamış zaten mesaj da gelmiştir sizlere de. Efede 1015 tl dedikleri 15 bin bakımı kampanya ile  907 tl ye düşmüş. 1.5 litre radyatör suyu dahil. Ayrıca benim radyatör suyu bir hayli azalmış, ilk bakım için normal dediler doğru mudur yoksa klasik servis cevabı mı geçiştirmek için.