škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda direksiyon kutusu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar arabada arza direksiyonu tam olarak sol tarafa cevırıp dondukden sonra dıreksıyonu toplarken arabanın ıcınden duyulacak kadar kut diye bir ses geliyor ama sag tarafa dönerken yok bu ses erzurumda karızma otoya götürdüm surdu test ettı lıfe kaldırdı direksiyon kutusundan dedi ama aracı bılgısayara bagladı ne direksiyon arzası neden baska bısey arza kodu cıkmadı direksiyon kutusunda arza olsa direksiyon arza ısıgı yanmazmı gösterge panelınde alttakıma bakdı hıcbır arza yok dedı akıslere fılan hep bakdı direksiyon kusu kolay bozulurmu anlıyan arkadaslar resımle anlatsalar sevırım arac skoda octavıa elagence 2006 benzın tuplu

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela aks lalesi denen parçada bir sıkıntı varsa, arıza kaydı çıkmaz bilgisayarda. Bana kalırsa mekanik bir şey ancak ne onu şu anda kurgulayamıyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
amortisör takozlarına ve amortisör bilyelerine baktırmanızı öneririm. aks ta hata olsa araç hareket halindeyken dönme esnasında ses yapar. direksiyon kutusu ise iş biraz daha masraflı olur.
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sonuc ne siz ce arkadaslar direksiyon kutusunda olsa bilgi sayarda cikardi birde gostergede direksiyon hatasi isareti cikardi sanirim benim dusuncem sizce nasil bi durum

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sezgin sonuc bizde degil sende, naptin ne ettin sen anlat. Ne ne dediler napcaz dediler.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;521312
Sezgin sonuc bizde degil sende, naptin ne ettin sen anlat. Ne ne dediler napcaz dediler.

Biyere gostermedim usda demisdi biraz kulan daha net belli olur bakalim konuyla ilgili bilgisi olan yok mu

Çevrimdışı burak_4004

• V/RS FARKII
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
taşıycının yani aks 8 tane vidası var onlardan biri gevşemiştir