škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişe kardeş.. Yeni SUV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim peder fabişe kuma getirecek belli :D Geçen Jeeep'in sitesine bakıyordu. Alacam dedi, iyi dedim. Şincik önümüxde 2 seçenek var. Ya Jeep Compass ya da Subaru XV. Bütce en fazla 80.000 TL'yi geçmeyecek önerililerinizi bekliyorum. Makyajlı Yeti yaza kadar gelirse oda olabilir. Jeep'te aklımı karıştıran Euro-ncap'ten 3 yıldızı var :( Önerilerinizi bekliyorum... :kyf:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jeep markası güzel ama iç mekan kalitesini hiç beğenmiyorum. Amerikalılar ile Japon-kore araçlarının plastik kalite anlayışları hep aynı.

Subaru daha güzel olabilir.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
XV düşündüğünüze göre benzinli de düşünüyorsunuz.Makyajlı TSI Tiguan olabilir.Başkada suv gelmiyor aklıma.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görünüşüne bayıldığım ama yakıtından dolayı yanına yaklaşmadığım Kia Sportage var. Gerçi Subaru'nun yanında lafı edilir mi bilemedim şimdi :)

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Subaru XV her ne kadar üzerinde sağlam bir subaru motoru taşısa da bence küçük bir araç. Bir de Kugaya baksanız ? Eski nesline büyüdü ve bence malzeme kalitesi de yüksek, güncel bir tasarımı var. Yakıtı benzin olması dışında benim beğendiğim bir araç.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sportage'ı yollarda çok gördüğüm için pek hoşuma gitmiyor. Kuga güzel ama bizim peder beğenmedi. Evet, benzinli bakıyoruz araç olarak. ASlında Tiguan'da olabilir. Çook kararsızım şu konularda :hmm: :D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
80000 bütçen varsa düşünme 2003-2006 arası range al işin görülsün ;) ha yok range istemiyorum dersen land rover discovery 3 lere falan da bakabilirsin