škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabiş Uzun Yolda...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Herkesin geçmiş bayramını kutlarım .Bayram tatilini fırsat bilip yolucuğa çıktık. Pek uzun bir yol değil aslına. 3 günlük gezimizin yolculuk güzergahı İstanbul-Sakarya-Karasu. Bagaj full dolu. Fabişi alkışlıyorum.:clap: 3 poşet perde, küçük tüplü televizyon, 3 büyük torba kıyafet, 2 nevresim takımı, plaj şemsiyesi, 2 minder, uydu ve dvd player, yastıklar tabak çanak vs. ile 8-9 kocaman torbayı aldı. Ki bagajın boş halinde stepne ve bir karton koli var. Buna rağmen hepsini aldı. :tpn:

Böyle bagajla saat 10:30 civarı 4 kişi dolu halde benzinliğe vardık. 41 liralık benzin, 2tlik mazot(yağlama için) ve 57 liralık gaz aldık Shell'den. Ardından 200 km'lik 2.30 saatlik yolculuk başladı. Peder yolu az çok bildiği için trafiğe takılmadık. Genelde 100-120 arasıyla gittik. Neyse öğlen 1 gibi yazlığa vardık. Fabişte biraz yol yorgunluğunu atması için yazlığın kapısına çektik. Fabişte yeni arkadaşlarıyla tanışıyor ;)

3 gün yazlıkta kaldık. Çekmeye değer fazla birşey bulamadım. Yolda bir tane kesilip pickup yapılan forman gördüm. Çekmeye fırsat bulamadan geçti yanımızdan. Pek çok yabancı plakalı araç gördüm. Neyse işte dün akşam saat 9:45 gibi çıktık. Yol bomboş. Peder sigorta poliçesini almadığı için polislerin yanından dikkatlice geçtik :D :D Sakarya çıkışında Shell'den fulledik. Total yol: 412 küsür km.  Bunun 12 km'si Sakarya içinde yapıldı. Km başına gazda 0,16 küsür yakıyor işte. Bunlarda benzinlikte çektiğim fabişin birkaç fotosu