škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön sol kapi hk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Degerli arkadaslar merhaba ;
 herkese hayırlı günler dilerim . yasadıgım bir problemi paylasmak istedim . 2016 superb dsg araç,kapıları kilitledigimde bütün kapılar kilitleniyor fakat sol ön kapı sıyırma sesisiyle beraber ,sanki kapı icindeki kilit sistemi kilitlerken tututunamıyormus gibi olup disliyi sıyırıyor. sanayide 2 arkadasıma gösterdim biri kaporta ustası icindeki mekanizma bozuk dedi servisle alakalı dedi. diğer arkadasım ise caddy de böyle bir problem oldugunu fakat tamirinin olmadıgını parcanın sıfırını taktıgını söyledi . arabanın garantisi yok fakat bakımlarını hep serviste yaptırdım ne dersiniz nasıl olur :??

degerli yorumlarınızdan dolayı tesekkür ederim
saygı sevgilerimle ..

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam garantisi olmasa bile götürün gösterin, en azından sorunun ne olduğunu öğrenirsiniz. Makul bir ücret çıkarsa veya değişim olmadan tamirle sorun giderilirse serviste yaptırırsınız. Daha sonraki dönemde sorun tekrar ederse en azından resmi muhatabınız olur. Fakat yüksek fiyat isterlerse sanayiye yine yönelebilirsiniz.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
degerli yorumunuzdan dolayı tesekkür ederim . haklısınız fakar yasadıgım sehire en yakın servis gidis gelis 500 km . sanırım gidecegiz . tekrar tesekkür ederim..

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erzincandaki wv servis bakmıyor mu.
Bence kilit mekanizmasını sanayide alın değiştirin. bir kilit için Erzuruma gidilmez.

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mesafenizin 500 km olduğunu bilmiyordum İbrahim Bey, eğer öyleyse alternatiflere yönelin bence. Ben şehrinizde servis olduğunu düşünerek yazmıştım.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kapıyı dösemecide söktürüp bakacağım .bozuk ise ki bozuk yeni  bir kilit mekanizması siparisi verip değiştirecegim .