škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuberB düşünüyorum bunlardan hangisi ? :-(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir süredir sahibinden de elagance (tercihen prestige) dizel dsg 2014 model ve üzeri SUBER B düşünüyorum. Aşağıda bir kaç araç paylaştım. değerli fikirlerinize ihtiyacım var...

1. araç ki almaya en yakın olduğum araç ama fiyatı emsallerine göree biraz ucuz. Galerici olması da beni tedirgin ediyor ama yazdıkları çok iddialı. galeriyi de araştırdım Ankara da genel de Askeri personellerin oturduğu bir semtmiş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyasz-metalik-bej-ici-bej-elegance-prestij-dsg-sunroof-srvs-bkm-280980396/detay/

2. Bu araç sahibi ile telde görüştüm açıkçası çok da güvenemedim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2015-cikisli-sunrooflu-cok-temiz-acil-satilik-283759501/detay/

3. Bu araç da galerici maalesef ama temiz hatasız
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2014-skoda-superb-1.6-tdi-prestige-dsg-beyaz-ici-bej-sunroof-284308073/detay/

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;567607
Deneyimli SuberB ciler yok mu bi yorum yapacak?

Hocam fikir beklediğiniz için yazıyorum.benim fikrim sizin için ne derece önemli olur bilmem ama goruşlerimi aktarmak istedim..galeriden araba almamaya bende ozen gosteririim ama bu butun galericilerin dolandırıcı olduğu anlamına gelmez hatasız boyasız çiziksiz hava yastığı açılmamış hasar kayıtsız vs vs bunlara garanti veriyorsa kendi bulduğunuz bi ekspertize ya da Skoda servisine goturerek gonul rahatlığı ile alınabilir.daha önce 2006 model seat toledoyu ankaradan galeriden aldım ve büyük bir memnuniyetle bindim...ancak boyası olan ve galeriden olan araçları biraz daha irdelemenizi öneririm onlar için önemsizdir çizik boyasıdır temizlik boyasıdır serpme boyadır vs vs boyle yanıltıcı kelimeler kullanıyorlar bunlara inanmayıp araştırmak gerekir..onun dışında sahibinden olan araçlara pek kıyamadıkları için yüksek fiyat çekiyorlar galerici ise acil olan birinden alıyor nakit para ile ertesi güne 2 bin lira kârla satıyor.fiyatı uygun ve gerçekten hatasızsa renk olarak da en güzel olanı ilk ilan bence

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle detaylı ve bilgilendirici yorumunuz için teşekkürler. 1.seçenekte ki araca ben de epey ısındım ama fiyatı sadece 500Tl kırıyor çok inatçı bir satıcı. Ben 86 bin teklif ediyorum en fazla bütçem buna yeterli  geliyor ama eleman kararlı...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Favorilere ekle ve bekle. Bes on gun icinde illaki istedigin fiyata alirsin. 80-90 binlik bi aracta en az 3-5 bin lira inilir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bekliyorum ama 250tl den fazla indirim yok. Hele de İstanbul Kayadibi skoda yetkili servisin de var bir araç 2 parça boya 3000tl hasar kaydı var. Yazdıkları fiyat 87950TL indirimli 87 bin son diyor satış danışmanları 3 farklı kişiye arattım sonuç aynı..