škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 A7 kasa elagance OCTAVİA

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba 6 ay önce titiz bir araştırma ile aldığım aracımı SUBERb almak için satıyorum. Hatasız. 2013 dsg dizel elgance. Sunrrof ve anahtarsız çalıştırma yok. benim çok istediğim özellikler bunlar ama fiyatı uygun olarak bu 2 özelliği taşıyan octavia bulunmuyor. 42bin kmde bakımı 15 gün oldu yaptırdım. motor yağı olarak motul koydum hepsiburada fiyatı 297 tl.. mayıs 2017 ye kadar garantili. 70bine forumda kıymetini bilecek bir arkadaşa verebilirim

sahibinden ilan no 277601847

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla fiyat uygun.Sahibindende epeyidir octavia piyasasını inceliyorum.70-73 bandına gidiyor 2013 tdı dsg elegancelar.Babama bakıyorduk octavia ama gitti sıfır focus aldı.Yoksa sizin aracınızı ciddi düşünürdük..

Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;566557
Valla fiyat uygun.Sahibindende epeyidir octavia piyasasını inceliyorum.70-73 bandına gidiyor 2013 tdı dsg elegancelar.Babama bakıyorduk octavia ama gitti sıfır focus aldı.Yoksa sizin aracınızı ciddi düşünürdük..

Hayırlı satışlar.
Nasip hocam. SuberB 2 Prestige aklımı çelmese aracımı satacağım yok gerçekten bebek gibi baktığım temiz dosta gidecek bir araç. Bende  ki sunroof ve anahtarsız çalışma olayı takıntı oldu. YOKSA uzunn süre rahatlıkla binebilirdim