škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selamün Aleyküm

TATAR · 13 · 3300

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TATAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkeze selam ve dua ile
Sakarya lıyım 39 yaşındayım 2004 1.4 16V megane 2 aracım var sıfır km aldım ve çok severek biniyorum Yeti yi gördüm inceledim ve arabamı yeti ile değiştirmeyi düşünmeye başladım Araç güzel ambiton donanımı ve 1.2 tsi düşünüyorum fakat eş dost skoda 2. elde zayıf satamazsın çok zarar edersin diyor Ama benim gönlüm yetiden yana sizin yorumunuz nedir
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2013, 17:35:18 Gönderen: TATAR »

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
İkinci eli bir reno gibi olamaz tabikide ölüde değil yani.Bence artan bi pazar var

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aleyküm Selam..
 aramıza hoşgeldiniz:)
Her arabanı pazarı var, megane kadar olmasa da satılmayacak bir araba değil.
hiç olmadı 1.000 Tl ucuza verirsiniz kısa zamanda satılır.
Önceki arabanıza 10 sene bindiğinize göre buna da
bineceğinizi varsayarak ikinci elini düşünmek pek mantıklı değil.
Siz beğendiyseniz sorun yok:)

Çevrimdışı TATAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;449650
Aleyküm Selam..
aramıza hoşgeldiniz:)
Her arabanı pazarı var, megane kadar olmasa da satılmayacak bir araba değil.
hiç olmadı 1.000 Tl ucuza verirsiniz kısa zamanda satılır.
Önceki arabanıza 10 sene bindiğinize göre buna da
bineceğinizi varsayarak ikinci elini düşünmek pek mantıklı değil.
Siz beğendiyseniz sorun yok:)
ALLAH bir dert keder vermezse dediğiniz gibi 10 sene binerim Meganımdan  çok memnunum hep severek bindim konfor rahatlık uzun yol performansı ve hiç sorun çıkarmaması gibi Yetidede durum aynı olurmu

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 2011 fabia arabamı pazarda 3 saatte sattım.her arabanın bi alıcısı olur..vw grubu bir otomobil çok rahat satılır..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 arabayi da kullandim. Performans olarak yeti 2 tik konfor ve kullanim olarak 1 tik daha iyi. Yetinin bilinen kronik bir sorunu yok, bakim ve turbolu arac kullanimina dikkat ederseniz kolay kolay sorun yaşatmaz.

Çevrimdışı TATAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;449657
2 arabayi da kullandim. Performans olarak yeti 2 tik konfor ve kullanim olarak 1 tik daha iyi. Yetinin bilinen kronik bir sorunu yok, bakim ve turbolu arac kullanimina dikkat ederseniz kolay kolay sorun yaşatmaz.
Yeti hiç kullanmadım ama ilk fırsatta bir test sürüşü yapacağım Yetinin Kübik tasarımı hoşuma gidiyor

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer sıfır alacaksanız yeni kasayı bekleyin bence... dünya para verdiğiniz araca eski kasa demesinler.. 5 yıl kafanız rahat olur..

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TATAR;449652
ALLAH bir dert keder vermezse dediğiniz gibi 10 sene binerim Meganımdan çok memnunum hep severek bindim konfor rahatlık uzun yol performansı ve hiç sorun çıkarmaması gibi Yetidede durum aynı olurmu
kullandığım araçlar samara ile başladım vega ve cmax sonrada fiorino bunların içinde beni en mutlu eden performans ve kıvraklık olarak samara idi. ama yeti yi alınca hiç de öle dgilmiş dedim mesela cmax 1.6 sadece konfor vardı performans gittikçe artıyordu yani gecikmeli ama yeti o başka bişi 1,2 ile keçiden farksız aracım dsg vites ilk kez bir aracımda vitesi S ye aldığımda koltuğa yapıştığımı hissettiriyor bana. bende sakin ol oğlum yeti diyorum ona
gelelim satma işine bu tamami ile kader kısmet işi ben fiorinoyu alçakken (2.el) zorla buldum aracımı ama 2 yıl sonra satarken sahibindende 2 ay da bi allahın kulu aramadı iyimi ama ben aracı dod a verdim yetiyi dod dan aldım onlar 3. hafta da sattı yani bu iş böyle alcam dersin bulaman satcam dersin talip çıkmaz stılık değil dersin herkes ben alırım der. kısmet yani
bence fazla düşünmeyin netleşin şunuda ilave edeyim siz fransızı övüyorsunuz ama unutmayınki alman teknolojisi hep öndedir sağlamlığa zaten laf edilmez. yani siz fransızdan bu kadar memnunsanız yeti ye sölicek bişiniz olamaz diyorum ben yaktığı benzine bile helâli hôş olsun diyorum
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı TATAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;449679
kullandığım araçlar samara ile başladım vega ve cmax sonrada fiorino bunların içinde beni en mutlu eden performans ve kıvraklık olarak samara idi. ama yeti yi alınca hiç de öle dgilmiş dedim mesela cmax 1.6 sadece konfor vardı performans gittikçe artıyordu yani gecikmeli ama yeti o başka bişi 1,2 ile keçiden farksız aracım dsg vites ilk kez bir aracımda vitesi S ye aldığımda koltuğa yapıştığımı hissettiriyor bana. bende sakin ol oğlum yeti diyorum ona
gelelim satma işine bu tamami ile kader kısmet işi ben fiorinoyu alçakken (2.el) zorla buldum aracımı ama 2 yıl sonra satarken sahibindende 2 ay da bi allahın kulu aramadı iyimi ama ben aracı dod a verdim yetiyi dod dan aldım onlar 3. hafta da sattı yani bu iş böyle alcam dersin bulaman satcam dersin talip çıkmaz stılık değil dersin herkes ben alırım der. kısmet yani
bence fazla düşünmeyin netleşin şunuda ilave edeyim siz fransızı övüyorsunuz ama unutmayınki alman teknolojisi hep öndedir sağlamlığa zaten laf edilmez. yani siz fransızdan bu kadar memnunsanız yeti ye sölicek bişiniz olamaz diyorum ben yaktığı benzine bile helâli hôş olsun diyorum
Gerçekten yeti ye oturunca wv kalitesi kendini hemen hissettiriyor forumlarda yeti ile ilgili olumsuz bir şey bulamadım 1.2 tsi yi çok met ettiler dsg değilde düz vites düşünüyorum donanım ambiton

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renault'tan sonra Yeti size mercedes gelebilir :)

Şimdiden hayırlı olsun.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden güle güle binin. Bizim pederde Fransızcıdır aslında. Renault 9 Automatic, Renault 11, Europa, Megane 1, Megane 2 birde makyajlısı vardı. Skoda alınca anlatı alman tadını ;) Neyse yeti üzmez :ok:

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda artık eskisi gibi değil ben 2 yıl önce aldığım fabia yı 250 tl zararla sattım (18000 km aldım 49000km sattım)