škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aranızdan ne yazıkki ayrılıyorum:((((

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arachne35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fabia mın artık küçük geldiği kanısına vararak üzülerek satmış bulunmaktayım..artık opel ailesine katıldım..fazla sık olmasada burada sorularıma aldığım cevaplar için yinede herkese teşekkürler..hoşçakalın kazasız belasız günler.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arachne35;449587
fabia mın artık küçük geldiği kanısına vararak üzülerek satmış bulunmaktayım..artık opel ailesine katıldım..fazla sık olmasada burada sorularıma aldığım cevaplar için yinede herkese teşekkürler..hoşçakalın kazasız belasız günler.

bende toyota aldım,ama genede skoda ailesinden kopamadım burada kendimi evimde gibi hissediyorum,diğer forumlar laylaylom,burada herkes birbirine yardımcı oluyor. içimdeki skoda aşkı hiçbir zaman bitmez..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: arachne35;449587
Başka markaya geçtiniz diye ayrılmanıza gerek yok. Bize teneke yığınları değil dostlar lazım.
Opel ile ilgili yorumlarınızı da bekleriz ayrıca.

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun. Bende diğer arkadaşlarım gibi başka bir markaya geçmenin bu forumdan ayrılmaya sebep olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Forumlarda markalar , modeller bahanedir , asıl olan sohbet etmektir...

Çevrimdışı arachne35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;449594
dur tahmin edeyim astra classic 1.3 sedan aldin.

Hayir 2008 astra hb 1.3 dizel bulmustum ama anlasamadik nasip degilmis olmadi.ama.toyota ailesine katildim.2008 toyota auris elegant sahibi oldum.
Galiba ben bu ailrden kopamicam ben yine burdayim:))