škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil yardım!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese selam aranıza yeni katıldım 2010 superb elegance kullanıcısıyım ve bazı bilgilere ihtiyacım var.
aracımda 18 jant var araca bir zararı olurmu? yakıtı etkilermi? skoda superb ile verilen şemsiyeden satın almak istiyorum servisler dışında bulmak mümkünmü? bu araca uygun paspas nerden bulabilirim chip yaptırmak ne kadar doğrudur 1.4 tsi 125 hp %30 hp artışı ve %10 yakıt tasarrufu garantili bunlar doğrumudur yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
18'inc 225/40/18 bende bu ebatta jant ve lastiği kullanmaktayım...
Araca hiç bir zararı olmaz bu konuda rahat olun...
18'inc jant opisyonunu tercih ederken kuşkularım olmuştu çok sert olur konfor düşer v.s gibi..Ama beklediğimden iyi çıktı süspansiyonlar...Beni hiç rahatsız etmedi...Ama çukurlarda falan dikkat etmek gerekir lastik balon yapabilir..17'den daha hassas kullanmak gerekir malum 40 yanak...Tassaruf edeceğini sanmıyorum chipte..Ayrıca araç garanti dışı kalıyor bildiğim kadarı ile..Bu araca göre orjinal paspas ta sadece servisinde var oda siyah renk..ayrıca bej renk halı paspası var ama oda çok çabuk kirleniyor...aksesuarcılara gidip bej renk paspasları araçta deneyip almak gerek...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 09:43:26 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
18 inç de daha sert ses alırsın içeri. araç çukurlarda yumuşaklığını kaybeder.

chip tasarruf yapmaz motoru sonuna kadar tam performans kullandırır ki bu çok ta iyi birşey değil.

aksesuarcıları boşa gezmeyin. ben 3 farklı marka aldım önler tam uymasa da arkalar çok fena. araç bej de olsa siyah kullanın en azından tam oturuyor.

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu gün skoda servisine şemsiye sordum 90 tl dediler

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
chip mantık olarak sarfiyatı olumlu etkiler.Mesela Golf 1.4tsi 122ps dsg için 0-100hızlanması 9,5sn iken,ş.içi-ş.dışı-karma tüketimler sırasıyla 7,7-5,0-6,0;aynı aracın 1.4tsi 160ps dsg için 0-100hızlanması 8,0sn ve sırasıyla tüketimler 7,5-5,2-6,0'dır.Yani artan tork ve motor gücü aracı rahatlatmıştır.Şu anda tsi motorun VW markası altında 180ps güç 250nm tork değerine kadar ulaşan yazılımları mevcut.Fakat satış stratejisi gereği araçlara uygulamaları sadece fabrikasyon olarak yapılıyor diye biliyorum,o da bazı modellerde sanırım (passat cc gibi 2.0tsi motor için)Diğer marka ve modellerde bu uygulamalar yapılmıyor.160ps lik bir motor istiyorsan gir 1,8tsi al diyolar :) kısaca böyle...

Düşünün 1,4tsi 250nm tork 180ps lik 7 ileri dsgli bir superB tadından yenmez :)))
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i