škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Sevenleri Ve Sahipleri Kulubü

Cuneyt · 891 · 360375

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı super.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
çok teşekkür ederim sıfır aldım geçen sene.
saygılar.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2011, 22:10:59 Gönderen: super.b »

Çevrimdışı aytugdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 SKODA Superb 1.6 TDI Elegance ROSSO KIRMIZI

Ayrıca aracımı yeni aldığımdan boya koruma yapmalımıyız ve bej renk iç mekan temizliğine nasıl çözüm bulabilirim fikir veren arkadaşlar olursa sevinirim. arabamı sonaxta yıkatıyorum ve her gittiğimde adamlar abi sakın geç kalma hemen boya koruma yaptırın diyorlar.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Marslan240,

Super.b,

aytuğdoğan,

:wlc::wlc::wlc:

Çevrimdışı super.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytugdogan;258057

Ayrıca aracımı yeni aldığımdan boya koruma yapmalımıyız ve bej renk iç mekan temizliğine nasıl çözüm bulabilirim fikir veren arkadaşlar olursa sevinirim. arabamı sonaxta yıkatıyorum ve her gittiğimde adamlar abi sakın geç kalma hemen boya koruma yaptırın diyorlar.

Kırmızı renk çok özen gösterilmesi gereken bir renktir. Çok fazla güneş altında bırakılmamalı ve devamlı olarak cilalı tutumalıdır ayda bir defa en az.

Size Ankaraya gelebilirseniz veya geçerseniz buradan D-max öveçler i tavsiye ederim Mc Guiars (Amerikan) ürününü kullanıyorlar ve gerçekten fark ediyor. Sonax 3 defa yaptırdım geçen seneden beri üç beş yıkamayla araba matlaşıyor, şimdi bunu yaptırdım arada fark var ki benim arabam siyah renkte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytugdogan;258057

Boya Korumayı kendiniz de yapabilirsiniz,

Yapmanız gereken aracınıza sadece Wax atmak.

Forumda detaylı bilgiler var, boya koruma ve araç temizliği gibi konularda yardım alabileceğiniz en doğru forumdasınız.

Aracınıza siz de wax atabilirsiniz, yapmanız gereken sadece biraz forumu araştırmak.

Bej rengi iç mekanın tek çözümü aracı temiz kullanmak ve kullandırmak,

Bakımını düzenli yapmak, başka da bir çözüm yok benim bildiğim.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bej rengini kollayarak ve surekli silerek koruyacaksin.kiri bi defa cektimi bidaha birakmaz.oyuzden surekli temizlemek lazm.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Yeni Kasa Audi A6'nın 2.0 TDİ motoru 177 bg 380 tork olmuş...
SuperB 2.0 TDİ 170 HP 350 tork arasında hissedilir derecede bir fark olurmu ?

İki motorda aynı..Pazartesi görüşmeler de bulunacağım. Orjinal yazılım ile bu değerlere ulaşabiliyorsa ve garanti dışı kalmıyorsa serviste yapmaya değermi ? (aracın performansından memnunum)

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;264989
Yeni Kasa Audi A6'nın 2.0 TDİ motoru 177 bg 380 tork olmuş...
SuperB 2.0 TDİ 170 HP 350 tork arasında hissedilir derecede bir fark olurmu ?

İki motorda aynı..Pazartesi görüşmeler de bulunacağım. Orjinal yazılım ile bu değerlere ulaşabiliyorsa ve garanti dışı kalmıyorsa serviste yapmaya değermi ? (aracın performansından memnunum)
Ben 170 hp 350 torku zor tutuyorum baba:) yükseltirsek kesin kaçırırız bilesin:)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;265256
Ben 170 hp 350 torku zor tutuyorum baba:) yükseltirsek kesin kaçırırız bilesin:)

:+1::++: aynen öyle..haklısın :haha:

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akşam birşeyi ilkkez gördüm...
Aracın içinde otururken aracı stop ettikten sonra farların kapanış anında arka farların azalarak söndüğünü biliyordum..Fakat bu akşam bu durumun DSG şanzımanın prnd olan ışıklı kısmında da olduğunu gördüm..bilmeyenlere duyrulur :)

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;266868
Bu akşam birşeyi ilkkez gördüm...
Aracın içinde otururken aracı stop ettikten sonra farların kapanış anında arka farların azalarak söndüğünü biliyordum..Fakat bu akşam bu durumun DSG şanzımanın prnd olan ışıklı kısmında da olduğunu gördüm..bilmeyenlere duyrulur :)
Bizim DSG miz yok...Onu bırakın Superbimizi yok...:uhu: Şu passatı bi satalım bakarız sonra....2.0 TDI 170 BG DSG 8*8 alacam valla:++::++::++:

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;267785
Bizim DSG miz yok...Onu bırakın Superbimizi yok...:uhu: Şu passatı bi satalım bakarız sonra....2.0 TDI 170 BG DSG 8*8 alacam valla:++::++::++:

İnşallah hayalinizde hangi araç varsa kavuşursunuz :ok::)

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;267814
İnşallah hayalinizde hangi araç varsa kavuşursunuz :ok::)

teşekkürler.... :)