škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Special 1.4 16V 101 BG

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aysube

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ailem kalabalık
artık bu minik kuşu satmak durumundayım

fabialife

• Ziyaretçi

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
forum yönetcilerine
madem öyle bundan sonra araç satmak isteyenlerden ilan karsılıgı belli bir ücret alınsın.

Çevrimdışı aysube

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
siteye üyeliğin paralı olaması gerekir o zaman
Aracını satacak bir li kaç kişi için bütün siteyi paralı yapmak doğru lmaz.Ancak satış ilanlarının yapulmaması yönünde uyarı yapılırsa forum üyeleri herhalde dikkat eder diye düşünüyorum

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aysube;177135
siteye üyeliğin paralı olaması gerekir o zaman
Aracını satacak bir li kaç kişi için bütün siteyi paralı yapmak doğru lmaz.Ancak satış ilanlarının yapulmaması yönünde uyarı yapılırsa forum üyeleri herhalde dikkat eder diye düşünüyorum

ben site paralı olsun demedim araç satmak isteyenlerden ücret alınsın dedim.

keza daha yeni üye oluyorsunuz kenidinizi tanıtmadan satılık araç var diyorsunuz.ben daha ne diyeyim

Çevrimdışı aysube

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aysube

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia nın kıymetini en iyi fabia kullananlar anlar diye hüsnü zanda bulunmak düşüncemi-herhalde küçük bir stratejik hatayla- ve niyetimi ortaya koymakla yaptım.

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aysube;177142
Fabia nın kıymetini en iyi fabia kullananlar anlar diye hüsnü zanda bulunmak düşüncemi-herhalde küçük bir stratejik hatayla- ve niyetimi ortaya koymakla yaptım.

abicim basımızın üstünde yerin var arabanla ilgili ne sıkıntın varsa burda ki arkadaslar size yardımcı olur o konuda hiç süphen olmasın.ama daha yeni üye olmusun ad yok soyad yok arabanın fotoları yok.hemen arac satılık ilanını yapıstırmısın.

forumumuzda ilk mesajında satılık ilanı verenlere karsı böyle bir tepki var .burası araç satma sitesi değil ki satmak istersen alım satım siteleri var

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sitemize yeni üye olupta ilk mesajında satılık araç ilanı veren üyelerimize fazla tepki veriyoruz gibim geliyor.Tabiki ilk önce kendilerini tanıtsalar çok iyi olur fakat yeni üye olduklarından forum kurallarını bilmemeleri gayet doğal.Bi heycanla ilk mesajı bu şekilde atabiliyorlar.Evet uyaralım ama sert bir şekilde değil ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
8. İmzada aşırı büyük fontla yazı yazmak, thumbnail ebadından büyük foto eklemek yasaktır. İmzaya resim eklenebilir ancak eklediğiniz resim reklam amacı taşımamalı ve ebatı 150x122 pixelden, boyutu ise 20 KB'tan büyük olmamalıdır. Forum yöneticileri haber vermeksizin üyenin uygunsuz, başka bir foruma ait link veya fazla büyük olduğu düşünülen imza ya da avatarını değiştirebilir. İmza ya da avatarda link, yazı ya da foto ile reklam yapmak yasaktır. Özellikle ilk mesajda firma reklamı, araç veya ürün satışı yapılan mesajlar hemen silinecektir.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 12:38:01 Gönderen: @lp@RSl@n »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fabiakonya;177150
forum kurallarında da böyle bir uyarı yok.o zaman bu ilanlarla ilgili forum kurallarına ekleme yapılmasını arz ederim.saygılarımla

Forum kurallarını daha dikkatli okumak lazım bence, forum açıldığı günden beri orada ;)

Üye olan kişi o kuralları kabul etmiş sayılıyor, okumamak o kuralın olmadığı anlamına gelmiyor  :)

Alıntı
8. İmzada aşırı büyük fontla yazı yazmak, thumbnail ebadından büyük foto eklemek yasaktır. İmzaya resim eklenebilir ancak eklediğiniz resim reklam amacı taşımamalı ve ebatı 150x122 pixelden, boyutu ise 20 KB'tan büyük olmamalıdır. Forum yöneticileri haber vermeksizin üyenin uygunsuz, başka bir foruma ait link veya fazla büyük olduğu düşünülen imza ya da avatarını değiştirebilir. İmza ya da avatarda link, yazı ya da foto ile reklam yapmak yasaktır. Özellikle ilk mesajda firma reklamı, araç veya ürün satışı yapılan mesajlar hemen silinecektir.

Kaynak: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=303

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;177161
Forum kurallarını daha dikkatli okumak lazım bence, forum açıldığı günden beri orada ;)

Üye olan kişi o kuralları kabul etmiş sayılıyor, okumamak o kuralın olmadığı anlamına gelmiyor :)

Kaynak: http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=303

abi özür dilerim gözden kaçmış.şimdi kendimdenutandım bi anda.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fabiakonya;177177
abi özür dilerim gözden kaçmış.şimdi kendimdenutandım bi anda.

Estağfurullah  ;)