škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skodaturkey araç bakım sitesi mi?

fıratt · 40 · 17974

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Sorunları oturma organlarından uyduruyorlar hep maalesef"
------------
:++::++::kork1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı xbenanx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda iyiymiş kötüymüş citroen alınırmıymış reno dandikmiş Şahinler en kral arabymış bmw ye binenlerin aklı yokmuş falan filan. İstemiyorum marka tartışmak arkadaşım, ben arabama baktımmı saçlarını benini sivilceni gör istiyorum. İrfan abim gibi araç sıfırmı sorulsun istiyorum. Aracım kirliyken hayrola hastamısın noldu diye soranlara sempati duymak istiyorum. Ben dost olmak istiyorum. Buradan 50 kişinin siparişini toplasan satandart bir bayiye 1 seferde veren Murat abim gibi saygıdeğer bir abimizin bizim için çırpınışını seviyorum. Kendimi seviyorum herkezi seviyorum. Ne biliyosam herkeze anlatmaya çalışıyorum. Bilmiyosam sadece dinliyorum hatta yazıyorum hatta uygulama yapılıyorsa kameraya çekiyorum. Buluşmada gördük sevgiyi hastalığı dostluğu.
Hafta sonu SKODA buluşmasına gidiyorum diye göğsümü gere gere söylediğim arkadaşlarım size burdan sesleniyorum. Neden tek başma gittim biliyormusunuz? Çünkü "Skodanın buluşmasında ne işin var lan" dediğiniz için. Skoda buluşmasında işim var çünkü seviye var. Abilerimiz var. Kardeşlerimiz var. Ustalık var. Ama citroen cilik skodacılık şahincilik yada renoculuk yok. Atas var. Murat abim ve ismini sayamadığım ama sanki senelerdir arkadaşmışız gibi konuştuğum kişiler var. Fotoğrafları görünce ağzı açık kalan Skoda buluşmasında ne işin var diyen arkadaşlarım ertesi günü skoda formunu fellik fellik dolaşıp murat abinin numarasını isteyen ve bize de yaparmı diyen arkadaşlarım sizler bu formu Skoda forumu olarak gördüğünüz için baştan kaybettiniz. Üzgünüm başınız sağolsun.:))))) Skoda forumundayım citroenim var sevenim var sevmeyenim var.(arkadaş olarak bahsi geçen kişiler yakın cevremdedir forumdaki arkadaşlarla alakaları yoktur.) Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2010, 17:06:50 Gönderen: xbenanx »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bizler sizlerin Škoda' yı değil, birbirinizi sevme ihtimalinizi seviyoruz zaten.:wnk:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;149515
Bizler sizlerin Škoda' yı değil, birbirinizi sevme ihtimalinizi seviyoruz zaten.:wnk:
Şairim, Uğur'um  :ok:

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
vw forumada üyeyim ama bu forum sitesinden hiç çıkmıyorumki aradığım her şey var mesela dostluk :)

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samet;107374
bir suredir skodaturkey.com dayım biliyorsunuz ama konu baslıklara bi alamet almış basını gitmiş polisaj-arac bakım vs vs..yeminle skodayla alakalı konular işlenmiyor gibi bişey.
arac bakım konusunda bilgilendirici bir forum yapısı var,site kurucuları neden skodaturkey web sayfası altında değilde daha farklı bir web sitesi altında toplamıyorsunuz,mukemmel bir yogunluk yaşarsınız bu şekilde bir yapı oluşturursunuz her markaya hitap eder değilmi?

Hakli buluyorum arkadasimizi, Car detailing forumu olmus durumdayiz artik Skoda ile alakali ya da baska konular ilgi cekmez oldu gibi geliyor bana da son zamanlarda..  ama yapacak birsey de yok gibi ilgi var ise boyle devam :))

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;149519
Şairim, Uğur'um  :ok:
Eyvallah ciğerim.:kiki: Arabeskim geldi tutamadım bir an, saldım gitti.:++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz bir aileyiz...:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;150277
Biz bir aileyiz...:ok:

sen önce çekirdek aile ol Gökhanım :) konvoyu ne zaman kuruyoruz :)

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;150251
Hakli buluyorum arkadasimizi, Car detailing forumu olmus durumdayiz artik Skoda ile alakali ya da baska konular ilgi cekmez oldu gibi geliyor bana da son zamanlarda..  ama yapacak birsey de yok gibi ilgi var ise boyle devam :))

Ben bu yoruma katılmıyorum, yeri geldiğinde detailing haricinde bir konu açtığımda ki - aracımı yeni yeni tanıyorum - arkadaşlardan kesinlikle cevap geliyor :ok:

Kısacası burda insanlar arabanın orasını burasını parlatmak derdinde değil!

Bu mesele uzar gider ancak İrfan Hocam lafı gediğine oturtmuş. Sözün bittiği yer. THE END

Alıntı yapılan: lrfan;113924
Başka Skoda forumlarını yıllardır izliyorum, üyeyim, öyle 3-5 günlük taze üye değilim hem de, 2004 yılından beri Skoda'cıyım. Seviyesiz tartışmalar gırla gidiyor, görüyoruz, saygı yok.

Hep aynı şeyler yazılıp çiziliyor. Sıkıcı, bir INSP sorusu her yıl 50 kere sorulur, kimse arama tuşunu kullanmaz ya da arabamda şu bozuldu diye ilk mesaj. Tanışma, arkadaşlık yok, robot, bize göre değil.

Biz kendi istediğimiz gibi bir forum kurduk burada. Buluşmalarla kaynaştık 4-5 yıl öncesinden, ailece tanırızı çoğumuz birbirimiz, başka illere evlerine kadar misafir oluruz, o nedenle farklıyız, böyle kalmak için çaba gösteriyoruz.
 :+1: