škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skodaturkey araç bakım sitesi mi?

fıratt · 40 · 17972

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;113381
Bana ne Škoda' dan, Renault' dan, ...vs. olanlarından. Neticede hepsi tenekenin şekilli hali. Bize insan lazım, dost lazım, arkadaş lazım.:wnk:
Ağzını öpiiim dicem emmmeee :++::haha:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: agasarca;113726
Ticari amaçla kurmuş olsaydınız detailing sitesi de çoktan kurulmus olurdu heralde. Peki hocam site(miz) için indirim yapan atas, emax gibi firmalar için ayrı dükkan gibi ana başlıklar olsa forum mantıgına ters olur mu?

Bu işle ilgili firmalar zaten yardımlarını esirgemiyorlar, sağolsunlar. DetailingWorld forumu gibi profesyonel bir oluşum içinde olmak için bu işlerle daha ciddi, daha fazla vakit ayırarak çalışmak lazım. Ama dediğim gibi ilerisi için bir takım yenilikler talep oldukça forum bünyesine alınabilir. Daha çok yeniyiz, 1 yılı henüz geride bıraktık  :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;113738
Ağzını öpiiim dicem emmmeee :++::haha:
   [FONT="][/FONT]  [FONT="][/FONT]

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumu oluşturp, devam ettirmek için uğraşı veren, emeği geçenlere teşekkürler , yolunuz açık olsun, bütün mesele bildiğini başkaları ile paylaşabilme büyüklüğünü gösterebilmektir. Bunu da fazlası ile görüyoruz.....bir daha teşekkürler...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tam araç bakım sitesi bence:) temizlik polisaj dedinmi sayfa sayfa yazıyoruz. biri yardım istedinmi bakıyorum 1-2 mesaj var. bence biraz abartılmamalı bu temizlik işi kapı malı sornuçta bu araba kendi kendimize silelim olsun bitsin:)

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;113917
tam araç bakım sitesi bence:) temizlik polisaj dedinmi sayfa sayfa yazıyoruz. biri yardım istedinmi bakıyorum 1-2 mesaj var. bence biraz abartılmamalı bu temizlik işi kapı malı sornuçta bu araba kendi kendimize silelim olsun bitsin:)

Başka Skoda forumlarını yıllardır izliyorum, üyeyim, öyle 3-5 günlük taze üye değilim hem de, 2004 yılından beri Skoda'cıyım. Seviyesiz tartışmalar gırla gidiyor, görüyoruz, saygı yok.

Hep aynı şeyler yazılıp çiziliyor. Sıkıcı, bir INSP sorusu her yıl 50 kere sorulur, kimse arama tuşunu kullanmaz ya da arabamda şu bozuldu diye ilk mesaj. Tanışma, arkadaşlık yok, robot, bize göre değil.

Biz kendi istediğimiz gibi bir forum kurduk burada. Buluşmalarla kaynaştık 4-5 yıl öncesinden, ailece tanırızı çoğumuz birbirimiz, başka illere evlerine kadar misafir oluruz, o nedenle farklıyız, böyle kalmak için çaba gösteriyoruz.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o konuda haklısın irfan hocam..sonuna kadar katılıyorum

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sct den beri burdayım.az yazarım ama çok okurum.seviyorum bizim siteyi diğerleri ilgimi çekmiyor.sırf forum ahalisiyle tanışmak için 2 günde 28 saat yol çekmişliğim var.bunu bir rekor haline getirip 48 saate çıkarmayı düşünüyorum,(adana-istanbul tcdd)ama maddi imkanım el vermiyor.sağlık olsun gönüller bir olsun...

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef güzel ülkemde her konuda, bilgisiz bilgililer olduğundan oturma organlarından uyduruyorlar hep. Daha dün konusu açıldı bir arkadaşla tartışıyoruz, işte dedi skoda'nın saçı diğerlerinden kalınlık olarak ince vs. Arkadaş bu ülke yıllarca yağ tenekelerinden üretilen şahin'e binmedi mi ? Konu atmaya geldimi herkesin kendince, saçma sapan fikri var. Şahin aracı olan yada seven arkadaşlarım alınmasın. Sözüm onlara değil. Ama arkadaşa anlatamadım günümüz teknolojisinde lazer kaynak kesimli, teknoloji harikası olan skodaları. Özellikle saç kalınlığı ince lafına hiç mi hiç inanmıyorum. Konu skoda olunca her nedense bilende konuşuyor bilmeyende, ben skoda sever olarak artık böyle insanları konuşturmuyorum. Skoda benim için vw'nin normal fiyatlarla satılan markası. :)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: megamania;114502
bir arkadaşla tartışıyoruz, işte dedi skoda'nın saçı diğerlerinden kalınlık olarak ince vs.  :)

Eminim sacın kalınlığı hakkında zerre kadar fikri yoktur, Çekler'in çeliği meşhurdur, kristalinden başka  :)

VW ve Skoda grubunda aynı sac kalınlığı olduğu söylemeye gerek yok.

Neyse  :)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: megamania;114502
Malesef güzel ülkemde her konuda, bilgisiz bilgililer olduğundan oturma organlarından uyduruyorlar hep. Daha dün konusu açıldı bir arkadaşla tartışıyoruz, işte dedi skoda'nın saçı diğerlerinden kalınlık olarak ince vs. Arkadaş bu ülke yıllarca yağ tenekelerinden üretilen şahin'e binmedi mi ? Konu atmaya geldimi herkesin kendince, saçma sapan fikri var. Şahin aracı olan yada seven arkadaşlarım alınmasın. Sözüm onlara değil. Ama arkadaşa anlatamadım günümüz teknolojisinde lazer kaynak kesimli, teknoloji harikası olan skodaları. Özellikle saç kalınlığı ince lafına hiç mi hiç inanmıyorum. Konu skoda olunca her nedense bilende konuşuyor bilmeyende, ben skoda sever olarak artık böyle insanları konuşturmuyorum. Skoda benim için vw'nin normal fiyatlarla satılan markası. :)
bu konuda haklısın hemşerim. hiç bir şahini, doğanı olan arkadaşım alınmasın ama arkadaşa bir sor bakalım şayin kaç kiloymuş, fabia kaç kilo bunları öğrensin gerisine gerek yok...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;114717
bu konuda haklısın hemşerim. hiç bir şahini, doğanı olan arkadaşım alınmasın ama arkadaşa bir sor bakalım şayin kaç kiloymuş, fabia kaç kilo bunları öğrensin gerisine gerek yok...

Mehmet abi:

Bu tarz insanlar sözüm meclisten dışarı, gider skodayı kötüler şöyle kötü böyle kötü işte yaramaz vs. derler. Gider 2002 model doğan'ı sanki bmw'miş gibi anlatır. Der kliması var(ki üretildiği 12 sene içinde gelen 2 donanımı vardır, biri Klima bazılarında biri de ön cam otomatiği)tempra motorlu ne gidiyor şeklinde, böyle insanlara yorum yapmaya bile gerek yok. Bu tarz araç sahibi arkadaşlar alınmasın sözüm onlara değil, ama ben güzelim skodayı da şahin'e ezdirmem. Tabiri caizse Aslanı kediye boğdurmam. Benim gözümde vw ne ise skoda'da öyle, Allah nasip ederse eski görünümlü jetta tdi yerine modern octi elegance istiyorum. Bakalım kısmet artık.

Abi ne çok Eskişehir'li varmış sitede maşallah :)
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2010, 03:18:36 Gönderen: megamania »
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: megamania;114726
Mehmet abi:

Bu tarz insanlar sözüm meclisten dışarı, gider skodayı kötüler şöyle kötü böyle kötü işte yaramaz vs. derler. Gider 2002 model doğan'ı sanki bmw'miş gibi anlatır. Der kliması var(ki üretildiği 12 sene içinde gelen 2 donanımı vardır, biri Klima bazılarında biri de ön cam otomatiği)
tempra motorlu ne gidiyor şeklinde, böyle insanlara yorum yapmaya bile gerek yok. Bu tarz araç sahibi arkadaşlar alınmasın sözüm onlara değil, ama ben güzelim skodayı da şahin'e ezdirmem. Tabiri caizse Aslanı kediye boğdurmam. Benim gözümde vw ne ise skoda'da öyle, Allah nasip ederse eski görünümlü jetta tdi yerine modern octi elegance istiyorum. Bakalım kısmet artık.

Abi ne çok Eskişehir'li varmış sitede maşallah
:)
Tempra ve Tipo' nun 1.6 karbüratörlü motorlarının distribütörleri eksantriğin ucunda takılı iken, Tempra motorlu denilen Kuşlar' ın gene motor bloğunun göbeğinden çıkıyor. Her şeyi bilirler ama bunu sorunca kimse cevabını veremiyor.

Çevrimdışı meto_meto

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tüm bu konularla ilgili tek birşey söyleyeyim şimdiye kadar üye olduğum hiçbir forum sitesinde bu kadar çeşitli marka araç sahibi yok tekrar tekrar ve yine tekrar tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum ayrıca araçlarla ilgili karşılaştırma o marka iyi bu marka kötü vs. tartışmaları da saçma ve gereksiz buluyorum sonuçta herkesin aracı kendine güzeldir.
:wsh2:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle