škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara Pleksi Plakalık Öneri Lütfen :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, var mı yönlendireceğiniz bir yer ?
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izmirli öğretmen;608499
Ceza tersiniz yaptırmamanızı önerırim

Ceza olacağını sanmıyorum. APP plaka için geçerli olabilir dediğiniz.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kazım karabekir üzerinde bi yerden yaptırmıştım ama aşırı zahmetli orjinal plakaya takacaksan abi. Şöyleki orjinal plakanı kesmen gerekiyo ona oturtmak için onu da önce plakayı kesiyosun sonra plakayı yapıştırmadan plakalığı araca silikon ve vida ile takıyosun sonra plakayı plakalık aracın üstündeyken silikonla takıyosun çıkarmak istediğinde kenarları kesik plakan oluyo oda silikondan ne kadar sağlam çıkarsa[emoji23][emoji23] [MENTION=17]crash[/MENTION]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildigim kadariyla orjinal plakanin kenarlari kesik olunca da polis amcalar aliyo eline kocani o anda fonda trink diye bi kasa sesi geliyo bi bakmissin sayac 412,00₺ :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;608520
Ben kazım karabekir üzerinde bi yerden yaptırmıştım ama aşırı zahmetli orjinal plakaya takacaksan abi. Şöyleki orjinal plakanı kesmen gerekiyo ona oturtmak için onu da önce plakayı kesiyosun sonra plakayı yapıştırmadan plakalığı araca silikon ve vida ile takıyosun sonra plakayı plakalık aracın üstündeyken silikonla takıyosun çıkarmak istediğinde kenarları kesik plakan oluyo oda silikondan ne kadar sağlam çıkarsa[emoji23][emoji23] [MENTION=17]crash[/MENTION]

Ben niye yapıyorum bunları, plakaci yapmıyor mu ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;608543
Ben niye yapıyorum bunları, plakaci yapmıyor mu ?

Herşey duygusal[emoji23]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;608492
Arkadaşlar, var mı yönlendireceğiniz bir yer ?

Bulaşma hiç abi, plaka kesmek suç imiş.Hatta kenarındaki siyah izi silmek bile suç.Takan polis takıyor, muhattap olmaya gerek yok.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
surekli trafikteyim bir defa polis abilerle muhattab oldum yanımda orjinallerini tasıdıgımı ilettim bunun dısında herhangi bir problemle karsılasmadım ama olmayacagı anlamına gelmiyor kimse için ... keske ugrastıgımız sorun plaka olsaydı...denilenleri dikkate alarak yaptırmak isterseniz her zaman yaptırdıgım yer olan kazım karabekirde askinin karsıısında bp vardı onun yanındaki işhanının en ust katında bu işi uygunada yapıyorlar...hayır li gunler ;)