škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Egzoz görünümlü kromajlar gelmiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır forum olarak peşinde olduğumuz egzoz görünümlü kromajlar için önceden sipariş alınmış ve fiyatına 300 tl denmişti , dün aradım gelmiş ama 1500tl fiyatı var dendi. Çok istediğim bir aksesuardı ama bu fiyata değer mi tartışılır. Sizce ne yapmalıyız ?

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
 Size 300 tl olarak verilen fiyat orijinal parça olamaz. Yan sanayi üretimini yaptırıp size satacaklardı belliki. Ben burada 1-2 ay evvel birkaç konu altında çok kez söyledim orijinalinin 1500 tl civarında olduğunu. Ama insanlar satıcıya öyle bir güvenmiş ki toz kondurmuyorlar. Şimdi de aaa nasıl 300 dü de 1500 oldu diye düşünsün dursunlar.

Ayrıca o parçaya 1500 lira ödemenizi önermem, değmez.

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstalay;603274
Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır forum olarak peşinde olduğumuz egzoz görünümlü kromajlar için önceden sipariş alınmış ve fiyatına 300 tl denmişti , dün aradım gelmiş ama 1500tl fiyatı var dendi. Çok istediğim bir aksesuardı ama bu fiyata değer mi tartışılır. Sizce ne yapmalıyız ?

Kim satıyor yüncülermi hocam?

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://urun.n11.com/diger-krom-aksesuar/skoda-superb-krom-egzoz-cikisi-2015-uzeri-P137889415?cid=604001&gclid=CPb5sdOwntECFbQW0wod5AIC0Q&gclsrc=aw.ds        

böyle bi ürün var  mahallemizde başka bir superbde gördüm araç rengi de griydi gayet hoş  duruyor çift egzoz çıkış yerine yapıştırılıyor o kadar

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 300 TL dediklerinde bile düşünürken, 1500 TL'yi hayatta vermem. Lastik olsa, bakım olsa neyse. Sadece dış görünüşü değiştiren, bize katma değeri olmayan şeylere çok para harcamaya karşıyım kendi adıma. Şu 100 TL'lik kromlar yeter de artar bile bence.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Delirmisler, iki plastik ustu krom icin bu fiyat. 1500tl ye oraya hem uc takilir hem de arabaya downpipe dahil komple egzoz sustemi yapilir.

Hem octavia hem de Superb icin defalarca soyledim. Gidin bir kromajciya olcusunu alip 2dk da halleder, verceginiz para da max 200tl.olur

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Zevk meselesi tabi ki ama o fiyata zamanı geldiğinde 4 tane lastiğimi değiştirmeyi tercih ederim. Çevremde görüyorum. Ledler falan o biçim ama kabak lastikle geziyor

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Ahmet Can Topal;603330
http://urun.n11.com/diger-krom-aksesuar/skoda-superb-krom-egzoz-cikisi-2015-uzeri-P137889415?cid=604001&gclid=CPb5sdOwntECFbQW0wod5AIC0Q&gclsrc=aw.ds        

böyle bi ürün var  mahallemizde başka bir superbde gördüm araç rengi de griydi gayet hoş  duruyor çift egzoz çıkış yerine yapıştırılıyor o kadar

Bundan almayın. Ben aracımın üzerine tutturdum sonra söktürdüm. Çok kötü ve yapmacık duruyor. Passat'taki gibi iyi bir iş çıkarmamışlar. Passat'taki güzel duruyor. Passat'taki kromaj ürünle SuperB'nin kromaj ürünü arasında estetik farkta var. Bu yüzden güzel durmuyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;603354
Delirmisler, iki plastik ustu krom icin bu fiyat. 1500tl ye oraya hem uc takilir hem de arabaya downpipe dahil komple egzoz sustemi yapilir.

Hem octavia hem de Superb icin defalarca soyledim. Gidin bir kromajciya olcusunu alip 2dk da halleder, verceginiz para da max 200tl.olur

Değer değmez ayrı mesele ama araçların orjinal parçaları çok pahalı ve sadece bozulan parça değil genelde parça komple değişiyor.Front asist radarının ayağına 3000tl istedikleri gibi.
Arkadaşın Audi A6 egsozdan ses geliyordu, titreşimi alan keçelerden olduğu söylendi serviste yokmuş dışarıda 700tl'ye değişti. Ses yine kesilmedi, servise komple egsoz siparişi verildi, 6 yaşında arabanın çift çıkışlı egsozu manifolddan itibaren tek tarafı için verilen fiyat 8000tl. çiftini 16.000tl ye anlaştılar servis güzellik yaptı işçilik almayacak.