škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti uzun yol yakıt tüketimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
selamlar arkadaşlar ben aracımı bu cuma aldım ve hemen manisaya yola çıktım araç 420 km de bunun içinde eskihizsarın dar ve yokuş sokaları var ayrıca bi kısım İstanbul tarafigi var neticede 420 km yol geldim manisaya kadar bugünde depomu tekrar fulledim ve 29.5 lt yakıt aldım aracım 1.2 TSI DSG b enim için çok makul bir yakıt verdiğim araç fio idi aldığım 2011 model dod dan aldım oraya verdim.
bence bu araç daha ne yapsın fio dan önce 1.6 ford Cmax ım vardı ben onda bile böle ataklık adamı koltuğa yapıştıran bi motor görmedim fio yu saymıyom bile ki onu chip lemiştim çünkü duologic olduğu için 1.3 olmasına rağmen geç atak yapıyodu ama anladımki onunki yetini 1.2 sinin yanında atak değil resmen yatak mış  evelce lada vega ile bu yakıtı görüyordum aynı yolda oda araç yeniyken ben araştırarak aldım bunu ve tam beklentim yerini buldu.yeti ye ve sistemine bence sölenecek bişi yok. İYİKİ ALMIŞIM ha buarada iki kişidik araçta oğlum ve ben o 130 ben 120 kilo eh bagajda vardı sayılır. şimdilik mutluyuz ee zaten benzindede süper bi indirieme gidilcek en kısa sürede..........   e meselâ yanii
2020 Karoq 1.6 TDI