škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 Octavia Test

c@n77 · 26 · 12943

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ingiliz carbuyer sitesinin yayinladigi yeni octavia testi... arabayi o kadar cok begenmis ki hic bir eksi yanini bulamamis.. yanliz kirmizi inanilmaz yakismis...:)

https://www.youtube.com/watch?v=EJ46ta2Rwnc&feature=youtube_gdata_player

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ilk gördüğümde beyazı güzel olur bunun demiştim. Ama tanıtım fotoğraflarında kırmızıyı görünce dibim düştü resmen :) İbre o yana doğru kaymaya başladı bende:)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Dikine park ve paralel parktan çıkış özelliğini satın alma şansımız olacak mı acaba

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet 2-3 ay bekleme ve paradan haber verin :)

karatekamil

• Ziyaretçi
bu araba aslında ne kadar dolu ve üst sınıf teknolojik kaliteli bir araç (baya övdüm). ama sanki türkiye ye kendisini değil de gölgesini gönderiyorlar. bunda da ülkemizde ki vergi sistemi ve gelir seviyesi önemli etken bence.. kim istemez ki şu aracın 2.0 tdi full donanımlısına uygun fiyata binmeyi. rüyalarımızda belki..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sımdıkı octavıa neden a7?
a6 olması gerekmıyor mu?yoksa makyaj da kasa degısımı mı sayılıyor???oyleyse a8 olması gerekır...
(a4-97-01,
a4 fl 01-05,
a5- 05-09,
a5 fl 09-13,
a6 13-//) gibi...
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2013, 22:10:40 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: hetepe;431339
sımdıkı octavıa neden a7?
a6 olması gerekmıyor mu?yoksa makyaj da kasa degısımı mı sayılıyor???oyleyse a8 olması gerekır...(a4-97-01, a4 fl 01-05, a5- 05-09, a5 fl 09-13, a6 13-//)

Bende sizingibi düşünüyorum.Tek rakam gitse A4 olmazdı,bence konu başlığını A6 olarak değiştirmek gerekir :)

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;431343
bende sizingibi düşünüyorum.tek rakam gitse a4 olmazdı,bence konu başlığını a6 olarak değiştirmek gerekir :)

+100000000

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sürüş modlarının ayarı elegans donanımda var mı yoksa oda mı opsiyon?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance'ı bırak, opsiyonda bile yok herhalde :)

Çevrimdışı Paranoia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;431491
Elegance'ı bırak, opsiyonda bile yok herhalde :)

Elegance adı ile Türkiye'de satılacak donanımdan neden bu kadar kırpıldığı ile ilgili şu ana kadar yapılan resmi bir açıklama yok. Kadı ki bunların opsiyonel olarak gelip gelmeyeceği de tartışmalı. Bir de garip olan arabanın özelliklerinin yarısını da opsiyonel olarak satacaklardıysa o zaman ne anladım ben Elegancedan:vur:

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda'nın İngiltere sayfasına bakarsanız Anahtarsız giriş, otomatik park asistanı, şerit asistanı, columbus vs. gibi özellikler orda da opsiyonel. Donanım konusunda bu kadar eleştirilmesini anlamıyorum. Bunlar diğer markalarda da opsiyonel hep.(1-2 istisna hariç)

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün 2 tane yolda gördüm ve ikisinide Rapid sandım hatta ama değilmiş :) Bu kadar kısa sürede bizim mahallede cirit atmaya başladıysa bu araba satış rekoru kırar bence :D

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce aracı test ettim arkadaşlar, araba güzel olmuş, çok şık. Boyu uzadığı için arka diz mesafesi Superb ile neredeyse aynı olmuş, Superb' ini 1.5 ay önce satan biri olarak söylüyorum. Yanlız, bazı opsiyonlar ağustos sonrası gelecekmiş. Ön ve arka yan hava yastıkları, alcantra döşeme gibi opsiyonlardan bahsediyorum.

Zaman zaman gazı köklediğim anlar olduğu için 6.5 lt. oldukça başarılı bir ortalama tüketim oldu.

1.6 TDI DSG Elegance' ı test ettim. Özel sipariş verirseniz 2 ay sonrasına teslim ediyorlar.

Çevrimdışı oyunbitti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;431510
Skoda'nın İngiltere sayfasına bakarsanız Anahtarsız giriş, otomatik park asistanı, şerit asistanı, columbus vs. gibi özellikler orda da opsiyonel. Donanım konusunda bu kadar eleştirilmesini anlamıyorum. Bunlar diğer markalarda da opsiyonel hep.(1-2 istisna hariç)

İngilterede alcantra deri standart. Burada en az 5000 TL isterler ki bu da küçümsenecek bir rakam değil. Biraz eleştiriyi hakediyor bence.