škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çektiğim Araç Fotoları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafa 2 sene önce başladım. Kendi kendime öğreneyim dedim, bu süreçte de ilerleyince daha iyisini alırım mantığı ile Nikon D50 ve igma 18-200 Lens aldım. Hemen herşeyi internetten araştırarak öğrendim. Son 8 ayda doktora tezi ve bebeğimizin doğmasıyla biraz sallamış bulunmaktayım.

Burada hem çektiğim araba fotolarını hem de fotoğrafçılıkla ilgilenen diğer arkadaşların tecrübelerini paylaşmak istedim

Hyundai Coupe ile başlayalım. Çok sevdiğim bir araçtı. Bu kasa yeni çıktığında insanlar bilmedikleri için Ferrari dahil çok daha üst markalara benzetiyordu. Ahh ahh 105hp 140nm lik süründürücü perf a sahip olmasa heralde satmazdım

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracın farklı ülkelerde farklı isimleri var. Örneğin Kore'de TUSCANI, ABD ise TIBURON olarak geçiyor. Benim aracımdaki T amblemi TUSCANI idi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç çok dikkat çekmesine rağmen yukarıda da söylediim gibi yerlerdeki perf ı ile beni sinir etmeye başlamıştı. En son bir yaz tatilinde klima açıkken tırmanma şeridindeyken kamyonu geçen 1.4 Corsa yı anca 2. vitese atarak geçince satmaya karar verdim ve yıllardan beri istediğim ve fiyatları nihayet benim seviyeme inen Astra H GTC 1.6 Turbo aracımı aldım.

GTC ile devam edelim:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resimler oldukça başarılı geldi bana..şehirden uzak ortamlarda da güzel iş çıkaracağını düşünüyorum..bu arada aracın jantları çok güzel..performans sever biri olarak sorayım..GTC nasıl.. ?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla GTC tam bana göreymiş aslında. 180hp lik stock perf ı çok tatminkar. Şöyle söliim stock olmak kaydı ile Rocco vb rakiplerini çok rahat yiyor. Polo ve Fabia gibi hafif kardeşleri ile arasında çok fark olmuyor. Marka adına güvenen BMW (3.20) ve Merso ları (C-180, E220) şok ediyor :) Tüm bunların yanında normal kullanımda ise sert karakterli değil.

Ek olarak tam bir proje aracı. Sadece Stage-1 soft yazılımla 210hp almak mümkün. Pistonları biraz zayıf olduğundan 220hp üstü için piston değiştirmek şart. Ama değiştirirseniz Stage-2 yazılım, downpipe vb basit müdaheleler ile 250 hp alınabiliyor. Ben yavaş yavaş bu işlere girecektim ama nasip olmadı, umarım ileriki bir zamanda fırsatım olur.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu da ailemizin iki Turbo'su Karadeniz'de yan yana iken