škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oktay kaza yaptı :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kac gun once maalesef dikkatsiz bir soforun sebep oldugu kaza nedenıyle aracımda hasar meydana geldı çok sukur sadece hasarlı bir kazaydı Türkiye işte bosa denılmıyor ve kusur tamamıyle bize verıldı bunu daha once de yasamıstım diğer aracımda bu kadar hersey kolay maalesef bu ulkede haklıyken haksız konuma dusmek ugrasmak ıstersen o ayrı...

Kaskomu da maalesef yuksek bedel nedenıyle yaptıramamıstım o yuzden biraz masraf cıkacak sanayıde bir usta 650 lere kadar cıkacagını soyledı simdi arastırma yapıyorum tampon hasarlı baya resimlerde de gorulecegı uzere cıkma tampon sizce nasıldır bulunabilir mi ? oto yedek parca sitelerine baktıgımda sıfır tamponlar 225-325 arası değişiyor sizce mantıklı mıdır tamponu alıp hasarlı kalan dıger kısmı yaptırmak belki biraz boylelıkle masraf dusebılır diye dusunuyorum. Bu arada stoplarda değişecek mecburen sol stop hasarlı. Valeron marka stop buldum 120 teklı fiyatı hella olan daha mat ama fiyat 165 ne farkedıyor hella kalıtelı diye bılıyorum sanırım ondan.

Dusuncelerınızı ve onerilerinizi beklerim.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tampon değişecek mi acaba?

birde bence buna şükredin kaskonuz yokmuş önden falan ağır bir darbe alsaydı çok daha kötü olurdu canınızı sıkmayın.birde eğer uygun fiyata bulursanız 2001 üstü stoplardan taktırın.bi ara sahibindende cıkma çiftini görmüştüm.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun,  galiba Ankara'dasınız. Bir arkadaşım var, sanayide çalışıyor, büyük ihtimalle yardımcı olabilir size. 0544 240 06 66 ismi murat, serhan yönlendirdi dersen yardımcı olur size, hiç yoktan bir fiyat almış olursunuz.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam. Tam da 2 dakika önce güm diye bir ses duyduk hanımla. Camdan baktık kaza olmuş... Ah Türkiye'm ah..

Çevrimdışı ekicimert

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun stop 2000 var ankarada onlar bu tip stopları tamir ediyorlar bi görüşün isterseniz.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, olacagı varmıs.
Tampon tamir olur gibi duruyor,

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah razı olsun,sağolun hepinizde. Allah ciddilerinden saklasın hepimizi. Trafik kurallarına uymak gerekiyor. Her gün görüyoruz etkilenen sadece tek taraf olmuyor. Fiyatlı da olsa herşeyden önce araçta kasko şart.
Uğur Can kardeşim stop değiştirmeyi düşünüyordum lexus siyah stop modelini Türkiye'de bulamamıştım. 2001 üstü stopları da değerlendireceğim. Şu an için en azından Mert Ekici arkadaşın dediği gibi şimdilik idare edecek şekilde tamirle de idare edebilirim. Tamir nerede yapılıyor bilginiz var mı Mert ?
Serhan kardeşim telefonu aldım şu an Ankara dışına çıkmam gerekti ay sonuna kadar döndüğümde mutlaka irtibat kuracağım teşekkür ederim.
Gökhan kardeşim ,Uğur Bey, İrfan Bey,Mustafa kardeşim sağolun Allah cümlemizi saklasın. Oluyor maalesef, bize de daha dikkatli olmak düşüyor hem kendimiz hem başkaları için.

Çevrimdışı CC03

• detaiLove
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekicimert;381090
geçmiş olsun stop 2000 var ankarada onlar bu tip stopları tamir ediyorlar bi görüşün isterseniz.

Hocam dediğin yer bu mu?

http://www.2002stop.com/

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanayide tampon yapan var. benim eski arabada 10 cm'lik çatlak vardı 20 lira gibi komik bir paraya yaptırdım sıfır tampona 800tl istemişlerdi kendi servisinde, şimdi çatlağın yerini bile bulamam o kadar sağlam ve güzel yaptılar. kaportacıya sorup onun vasıtasıyla gidersen dahada ucuza gelecek bir iş. kaporta geniş alanda eğildiği için kolay halledilir. far içinde hurda sanayine bir uğrayın çıkma parça olabilir, sıfır far bakınca sırıtabilir. geçmiş olsun.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.Tampon biraz sıkıntılı büyük ihtimalle değişmesi gerekicek bunun içinde çıkma tamponlara bakın derim. Stoplarıda 2001 üstü takamıyorsunuz alt kısmındaki plastik ve yuvasını buna izin vermiyor gene aynısını almanız gerekecek :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, hepsi yoluna girer inşallah.