škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trabzon ve Rize'den Selamlar...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://rizeguzelsanatlar.meb.k12.tr
Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben İsmail. 34 yaşındayım. Evli 2 çocuk babasıyım. Biri 7 diğeri 3 yaşında iki oğlum var.  Trabzonlu'yum. 10 Yıldır Rize'de ikamet ediyor ve burda çalışıyorum.  Resim Öğretmeniyim. İmzamda bulunan okulun müdür yardımcısıyım geçici olarak.

2006 yılında 1.4 D-4D Toyota Corolla ile otomobillerle olan ilişkime başladım. Öncesinde babamın 2004 model doğan slx i vardı onla takılıyoduk. Toyotayı sıfır ve alın teriyle aldık. 2008 yazı bi kaza sonucu araç pert oldu. Kaskodan aldığım paraya biraz daha ekleyerek 2007 model Yeni Nesil Corolla 1.4 D-4D Comfort Triptonic 2. el siyah bi araç aldım. 13 ay binip hiç bir sıkıntım yokken (şanzımanı hariç)iyi para verikleri için(aslında kaşıntı diyebilirsiniz) sattım. Bi arkadaşımdan şimdiki aracım olan Opel Astra Sedan 1.3 CDTİ Enjoy Spor paket aracı aldım. Ama hep aklımda ama hep gönlümde bir Süper B yatar. Aracımla takas edip, yada satıp almayı düşünüyorum. Yardımcı olursunuz diye sitenize üye oldum.
     2006 yılından beri  toyotaclubtr  forumunun yöneticiliğini de yapıyorum.  Bu nedenle bu şekilde bi tanışma metni yazdım. Bizde üyelerimizden detaylı bilgi isteriz. Kendini tanıtmayanlara "hoşgeldin" demeyiz bile. :++:  
    İlginize teşekkürler ve keyifli forumlar dilerim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aramıza :wlc:

Aracınız hayırlı olsun...

Sizin forumdan da arkadaşlar var burada  :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz öcelikle bende bi karadenizli olarak bizim skodalar pek karadenize uygun değil altları biraz alçak karadenizde çok dağ bayır var altı vurur burnu sürter vs ama öyle dağ yayla gezme huyunuz yoksa sorun olmaz güzel araçtır sizi üzmez :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz,iyi forumlar dilerim.enterasan bir portreniz/avatarınız var.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:wlc:

Alıntı yapılan: kadir_;98217
Hoşgeldiniz öcelikle bende bi karadenizli olarak bizim skodalar pek karadenize uygun değil altları biraz alçak karadenizde çok dağ bayır var altı vurur burnu sürter vs ama öyle dağ yayla gezme huyunuz yoksa sorun olmaz güzel araçtır sizi üzmez :)

Superb de kötü yol paketi var karadeniz felan dinlemez:D

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoş gördük arkadaşlar.

Kadir bey Toyota çok mu yüksek bi araç? :) Süper B  daha yüksek belkide. Karadeniz de dağ bayır bişle artık hep asfalt. Sıkıntı olmaz. Zaten ben asfalt adamıyım.

Muhammet kardeşim o resimdeki benim. Diğeri de kız kardeşim. Photoshopta yaptım. kafa kafaya vermişiz gibi. Kız kardeşimi geçen yıl ocak ayında ziganada ki çığ felaketinde kaybettim. Rahmetlinin bende yeri büyük. Tek kardeşti bide. 25 yaşında aramızdan ayrıldı. :(  

Doğan kardeşim bu kötü yol paketi ne? Alçalıp yükselme yok herhalde araçda? Aslında olsada fena olmazmış. :D Asıl idealim 2000-2002 arası bi merso e 200 komprossör avantgarde e2 paket ama ona o parayı vereceğine, 1.9 tdi elegance triptonic 2004 -05 model bi süper b al daha iyi. Yada olsada 1.8 T olsa. Bide lpg döşe ona. Uçak valla. İnşallah buluruz bakalım.

araba.com, sahibinden.com un site bannerlerini aşındırdım artık :D Ama yok... :(

Çevrimdışı jackal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selamlar hosgeldiniz!
[SIGPIC][/SIGPIC]
octavia tour trumf 1.9 / 74 kw

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismailht;98349
Hoş gördük arkadaşlar.

Kadir bey Toyota çok mu yüksek bi araç? :) Süper B daha yüksek belkide. Karadeniz de dağ bayır bişle artık hep asfalt. Sıkıntı olmaz. Zaten ben asfalt adamıyım.

Muhammet kardeşim o resimdeki benim. Diğeri de kız kardeşim. Photoshopta yaptım. kafa kafaya vermişiz gibi. Kız kardeşimi geçen yıl ocak ayında ziganada ki çığ felaketinde kaybettim. Rahmetlinin bende yeri büyük. Tek kardeşti bide. 25 yaşında aramızdan ayrıldı. :(

Doğan kardeşim bu kötü yol paketi ne? Alçalıp yükselme yok herhalde araçda? Aslında olsada fena olmazmış. :D Asıl idealim 2000-2002 arası bi merso e 200 komprossör avantgarde e2 paket ama ona o parayı vereceğine, 1.9 tdi elegance triptonic 2004 -05 model bi süper b al daha iyi. Yada olsada 1.8 T olsa. Bide lpg döşe ona. Uçak valla. İnşallah buluruz bakalım.

araba.com, sahibinden.com un site bannerlerini aşındırdım artık :D Ama yok... :(
ismail kardeş,kardeşiniz için çok üzüldüm Rabbim rahmetini esirgemesin inş.mekanı cennet olsun.aslında ben avatarınızdaki kardeşinizi farketmemiştim yazınca farkettim.bıyıklarınız dikkatimi çekmişti.:hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoş geldiniz.corolla 1470mm yükseklik,superB 1462mm yüksekliğe sahip.Pratik bir fark yok yani.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

fabialife

• Ziyaretçi
hoşgeldiniz, kardeşiniz için üzüldüm, mekanı cennet olsun.
dizel süperb alacaksanız madem 1.9 bandrolü ödeyeceksiniz 105 hp. 1.9 alacağınıza 2.0 140 hp alın derim.
ayrıca çevremizde denk gelirse tabiki yardımcı oluruz ama biliyorsunuz her zaman her yerde bulunmayan bir araç.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismailht;98349
Hoş gördük arkadaşlar.

Kadir bey Toyota çok mu yüksek bi araç? :) Süper B  daha yüksek belkide. Karadeniz de dağ bayır bişle artık hep asfalt. Sıkıntı olmaz. Zaten ben asfalt adamıyım.

kardeşiniz için üzüldüm Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun..

Bu kötü yol paketi hakkında konu detaylı bilgi var:)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=2806

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz..

Sizin foruma bende arada takılıyorum :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Muhammet bey sağolun Allah razı olsun. Bıyıklarım ne yönde dikkat çekti. Çok mu beğendiniz yoksa beğenmediniz mi? :D
Doğan ve Ahmet bey kardeşim. Sizlerde saolun. Allah razı olsun. Ahmet bey Yanılıyorsam arkadaşlarda düzeltsin 1.9 04-05 model süper b ler 131 hp. çift kırmızı. Passat Audi motoru.
Hoş gördük uygar bey. Bana 2005 süper b ler daha yüksek gibi gelmişti oysa. Bu kadar mm incelememiştim açıkcası. :)
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2010, 00:09:59 Gönderen: ismailht »

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz Allah kardeşinizin mekanını cennet eylesin iyi forumlar