škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba.....

LaNCeR · 20 · 10248

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LaNCeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
beyaz şahin epey yere basık.ön çamurluk dikkatimi çekti:çamurlukta oynama var yada fotoshop.Adana'nın tofaşları  mangels ve headersleriyle ünlü:ok::ok::ok:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LaNCeR;50117
beyaz şahin epey yere basık.ön çamurluk dikkatimi çekti:çamurlukta oynama var yada fotoshop.Adana'nın tofaşları mangels ve headersleriyle ünlü:ok::ok::ok:
ıkıncı resımde fotosop yardımıyla zaten dusuk olan aracı yere sıfır yaptık ama normalıde yere 3 parmaktı.adanada şimdi borbet 15'' dödndüler.ama mangelsee hala buyuk saygı var.helekı benım

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz.Tofaş sahibi olmayan ender kişilerden birisiyimdir belkide.Biz genelde renocuyduk.Toros-Broadway :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz. Bizde (abimde) hala 93 model Tempra var. Zamanı için güzel araç. Biz çok memnunuz. Sadece biraz ön takımlar ve frenler zayıf. Piyasada bir sürü yerli olan bir sürü araç var. Ama hepsi tofaş kadar yerli. Yurdun malı diyebileceğim bir alet yok. Eleştirme konusuna gelince (siz alay olarak söylemişsiniz ama) ben dahil bir çok arkadaşımız zaman zaman skoda modellerini bile eleştirmişlerdir. Bunda alınacak bir durum yok. Zaten eleştrilen aracın kendisi değil sonradan yapılan ve kullanıcının modifiye olarak adlandırdığı ama modifiye ile uzaktan yakından alakası olmayan hatta aracı garip bir duruma sokan uygulamalardır.
Alıntı yapılan: LaNCeR;49887
TOFAŞ yerli malı yurdun malı birçok yurdum insanıda kullanılmıştır buna sizde söylediniz zaten.
Aramıza tekrar hoşgeldiniz. Herkes onu kullanmalı diyebileceğim bir yurdum malı üretilirse hiç tereddütsüz alabilirim.:ok: