škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba.....

LaNCeR · 20 · 10246

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LaNCeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba :)
Forumunuzu kuzenim vasıtasıyla buldum ve uzun zamandır takip ediyorum.İrfan hocanında eline emeğine sağlık güzel bilgiler paylaşıyor.Forum içindeki sevgi saygı sohbet muhabbet ortamı gayet güzel..
yalnız epeydir dikkatimi çeken bi konuyuda söylemeden edemiyecem dün okuduklarım artık bardağı dolduran son damla oldu.
Zevkler ve renkler tartışılmaz öncelikle belirtiyim.ÖZELLİKLE BİRKAÇ ARKADAŞ İSİM VERMİYORUM ---TOFAŞ--- SİZE BATIYORMU???Bir tofaş kullanıcısı olarak alaycı olan arkadaşları kınıyorum.Forumunuzu okuduğum sürede tofaşla dalga geçilen alay konusu 5-6 konu var tektek belirtmek istemiyorum.benim bu durum hiç hoşuma gitmiyor ve bilmenizi istedim.TOFAŞ birkaç apaçinin yüzünden adı çıkmıştır.peki tofaşdan başka araba kullanan hiçmi kıro maganda apaçi yok????
Siz skoda severler olarak başka bi forumda skodalarla alay geçilse hoşunuza gidermi??
Konuyu okuyan arkadaşlarında bana hak vereceklerine inanıyorum.herkese iyi forumlar:ok::ok::ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aramıza :wlc:

20 sene boyunca Şahinimiz vardı 1980 model, onu da satıp Şahin almıştı rahmetli babam, herşeyi onda öğrendim.

Arkadaşlar birbirinin samimiyetine güvenerek konuyu oraya çemişlerdir. Dillere dolanmış ne yazık ki...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alınılacak bir şey yok o kadar. Babamda, amcamda atamda dayımda hepsi TOFAŞ kullanmıştır. Ama zaten şaka mâhiyetinde, apaçilere ithafen yapılan forum içi geyiklerdir. Alınmanıza hiç gerek yok. ;)

Hala arabamı görüp çarpık bacak diye dalga geçenler var. Eğleniyor işte, desin ne olacak. Her şey özünde kendine, sahibine güzel. Bir sorun yok yani.

Dayım hâla 93 Şahin kullanmaktadır. Neden kızayım ki ben, yada ben kullansam neden kızayım, ben neden alınayım ki aracım derli toplu ve sürüşüm efendi ise, alınırsam zaten kendime saygısızlık etmiş olurum.

Aramıza hoş geldiniz. :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.:wlc:.
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
.:wlc:.  bizde 1990 yılından 2004 yılına kadar sürekli tofaşa bindik.3 adet degiştirdik.alınacak birşey yok.hemen hemen hepimizin geçmişinde tofaş veya reno olmuştur..
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı LaNCeR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alınacak bi durum yok zaten alınmadım.TOFAŞ yerli malı yurdun malı birçok yurdum insanıda kullanılmıştır buna sizde söylediniz zaten.Sadece her gelir geçer konuda alay edilmesine canım sıkıldı.Dediğim gibi sohbet muhabbet birliktelik ortamı güzel bi site.Bundan sonra konuşmalarda dikkali olunacağına inanıyorum.Bende kırıcı konuşmamak için yazacaklarımı özenle seçip yazdım.Herkese  tşkler : )
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 19:20:03 Gönderen: LaNCeR »

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
:wlc::wlc: Ben doğduğumda yanı başımda Maviş Tofaş var dı :D Gözümü onunla açtım ilk göz ağrımdır benim
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim malesef bi tofas gecmişimiz yok ilk aracımızda skoda idi ikincide skoda 10 kadar marka sonrasında  tekrar skoda fakat zamanında 2 ay kadar 93 model serceyi ticari taksi olarak kullanmıştık :) aramıza hoşgeldiniz
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
foruma hoşgeldiniz.madem tofascısınız.sızı bu ıkı aracla karsılamak ıstedım.e malum adana,küçüklükte oto elektrıcıde çırak olarak gecınce ınsan bunların ıcınde büyüyor.

ikinci resimdekı arac arkadasımındı ilk kullandıgım arac

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ikinci fotodaki araç nasıl gidiyordu ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ikinci fotoda yay kaç cm diyecem ama yayı komple çıkarmış gibi:D