škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Almanya´dan herkeze Selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuanda passat ve superb' de bulunan 140 HP dizel motorlar commonrail' mi yani ?? Valla ben burda satılan 140' ların pompa meme olduğunu sanıyordum.Commonrail olarak sadece 170 satıyorlar diye biliyordum.Yanılmışım demekki :) Öğrenmiş olduk böylelikle ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;46128
Şuanda passat ve superb' de bulunan 140 HP dizel motorlar commonrail' mi yani ?? Valla ben burda satılan 140' ların pompa meme olduğunu sanıyordum.Commonrail olarak sadece 170 satıyorlar diye biliyordum.Yanılmışım demekki :) Öğrenmiş olduk böylelikle ;)

2006-2008 Mart ayina kadar Volkswagen 2.0 TDI Motorlari Pompa Meme olarak üretip satiyorlardi, 2008´te Volkswagen nihayetinde CommonRail Motor´a gecti. Skoda´da ayni yöntemi kullandi ve onlarda CommonRail Motor´a gectiler. Kisaca 2008 Model ve sonrasinda hep CommonRail Motor var.

Saygilar Yasin
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bu olayı servise sorsanız size hala eski tip motor kullandıklarını söylerler halbuki CR motor haberleri yok :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle