škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aranıza bir Toyotacıyı kabul eder misiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toyotacı;39661
Depremden önce Kültür Mh. Eski İstanbul (Hastane) Cd., deprem sonrası merkeze bağlı köylerden biri :P Beytullah hocam, kaportacı Serkan(Ozan)Usta hala belediyenin garajda mı?

evet serkan hala kademede kaportada... ama kademe şantiyeye taşındı... benim karşı binamda... arada görüşüyoz...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı toyotacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;39707
evet serkan hala kademede kaportada... ama kademe şantiyeye taşındı... benim karşı binamda... arada görüşüyoz...
 :pst:Gördüğünüzde selamımı iletirseniz memnun olurum :p Emre Ozan derseniz tanıyacaktır :D:D:D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toyotacı;39715
:pst:Gördüğünüzde selamımı iletirseniz memnun olurum :p Emre Ozan derseniz tanıyacaktır :D:D:D

aleykümselam... yarın sölerim inş...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
söledim... şuan yanımda... sana çok çok selamı var....:ok:

Çevrimdışı toyotacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aleyküm Selam :) Bu arada dün itibariyle baba oldum :kiki::kiki: o yüzden bu aralar foruma giremiyorum kusuruma bakmayın :ok:

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aramıza hoş geldin.Yanlız bana başka marka aracı olan birinin foruma katılması saçma geliyor.Çünkü çoğu arac kullanıcısı ıcın forum var...Yinede siz billirsiniz .Burda paylaşılan bilgileri orjinal gördüğünüzden sanırım.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toyotacı;40686
Aleyküm Selam :) Bu arada dün itibariyle baba oldum :kiki::kiki: o yüzden bu aralar foruma giremiyorum kusuruma bakmayın :ok:

allah analı babalı büyütsün...:)

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Hoşgeldiniz...Bebeğinizide Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olması dileğiyle :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hotrain;40691
aramıza hoş geldin.Yanlız bana başka marka aracı olan birinin foruma katılması saçma geliyor.Çünkü çoğu arac kullanıcısı ıcın forum var...Yinede siz billirsiniz .Burda paylaşılan bilgileri orjinal gördüğünüzden sanırım.

Polisaj ve boya koruma kısmına ilgi duyan arkadaşlar çok var forumda.. Saçma değil yani :)

Alıntı yapılan: beytullah;40697

Aynen Allah analı babalı büyütsün :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözünüz aydın. Hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün inşallah. :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah analı babalı büyütsün :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı toyotacı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hotrain;40691

Konunun başında da belirttiğim gibi cila ile ilgili arama yaparken buldum forumunuzu, ayrıca http://www.toyotaclubtr.com sitesinin aktif üyelerinden biriyim :hh: saçmaysa üyeliğimi silin de muhabbetinize engel olmayayım...

Alıntı yapılan: beytullah;40697

Alıntı yapılan: serhan;40699
Hoşgeldiniz...Bebeğinizide Allah analı babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olması dileğiyle :)

Alıntı yapılan: mygokhan;40805
Polisaj ve boya koruma kısmına ilgi duyan arkadaşlar çok var forumda.. Saçma değil yani :)

Aynen Allah analı babalı büyütsün :ok:

Alıntı yapılan: Suleyman;40808
Gözünüz aydın. Hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütsün inşallah. :)

Alıntı yapılan: hakanerdogan;40815
gözünüzaydın, Allah analı babalı büyütsün...

Alıntı yapılan: crash;40889
Hoşgeldiniz.

Alıntı yapılan: xxman;40962
Allah analı babalı büyütsün :)

Hepinize teşekkürler arkadaşlar, iyi forumlar iyi eğlenceler... Geldi-kaçtı sanmayın, brnim için marka değil sohbet-muhabbet önemli sanırım Uğur kardeşim de anlamıştır bunu görüştüğümüzde ama madem aranızda başka marka sahiplerinin forumunuzdan yararlanmasını,paylaşımınıza ortak olmasını istemeyenler var kusu bakmayın ben kaçar...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toyotacı;41054
Konunun başında da belirttiğim gibi cila ile ilgili arama yaparken buldum forumunuzu, ayrıca www.toyotaclubtr.com sitesinin aktif üyelerinden biriyim :hh: saçmaysa üyeliğimi silin de muhabbetinize engel olmayayım...

Hepinize teşekkürler arkadaşlar, iyi forumlar iyi eğlenceler... Geldi-kaçtı sanmayın, brnim için marka değil sohbet-muhabbet önemli sanırım Uğur kardeşim de anlamıştır bunu görüştüğümüzde ama madem aranızda başka marka sahiplerinin forumunuzdan yararlanmasını,paylaşımınıza ortak olmasını istemeyenler var kusu bakmayın ben kaçar...

toprak nereye gidiyon... valla kusura bakarız... :bnn:

hotrain o manada demek istememiştir... böle ufak tefek yanlış anlaşılmalar olur.. çok takılma... bi yerede gitme...:ok: