škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB Hastalığı beni de sardı...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:wlc: Allah anali babali buyutsun.Evlatlarinizi size, sizleri de evlatlariniza bagislasin.

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Amin. Herkezin evvlatlarını inşallah rabbim koruyup gözetsin.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;293742
Araç ne çabuk satılığa çıkmış yahu..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-superb-sunroof-bolero-koltuk-isitma-elegance-66366789/detay/

Bende internette gezerken gördüm araç çok iyi temiz ama fiyat konuşunda pahalı ben de superb arıyorum aynısının içi bej olanı ne çabuk satışa çıkarıldı hemen?

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ev alma niyetine girdik, aracı almadan önce beğendiğimiz bir ev vardı ve fiyatta anlaşamamıştık. Bende madem öyle deyip aracı almıştım. Şimdi durumlar biraz değişti, aslında takasa da kabul ediyorlar fakat fiyatı öldürüyorlar bende netten şansımı denemek istedim, Aracımı satarak evi almak beni daha rahatlatır... Eşe dosta gelecek araba çok inceleyip sık dokuyarak uzun araştırmalar sonucu aldım. Garantisi devam eden bir makina zaten (forumlarda epey cirit atarak, zaten bir tanıdığımızın aracıydı) o hastası yaptı beni :)

İçi bej olması konusunda biraz daha temkinli olmanızı öneririm. Resimlerde yada kapınızı açınca güzel görünüyor ama, bir önceki aracımdan biliyorum içi bej olan yemin etmiyeyim ama son aracım oldu diyebilirim. İllahlah ettirdi. Neredeyse araçtan soğuyacaktım.

Hanım ev işi olsun diye dua ediyor :) Ben olmasın aracım gitmesin diye ;) bakalım hayırlısı.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlanı görünce garipsedim isme baktım sizsiniz. :) Neyse hayırlı satışlar.

Alıntı yapılan: KarelSuperBII;293748
Bende internette gezerken gördüm araç çok iyi temiz ama fiyat konuşunda pahalı ben de superb arıyorum aynısının içi bej olanı ne çabuk satışa çıkarıldı hemen?

Siyah konusuna çok takılmayın. Bizde dışı Grafit Mavi içi Bej Octavia vardı. Temizlemesi dert.Arabaya çamurla girip çıkıyor elin adamı siz bişey de söyleyemiyorsunuz. Bir leke için 2 saat uğraştığımı bilirim. Ardından birde su lekesi kalırdı. :hanz: Sonra ben o şahsiyeti ilk gördüğüm yerde :sopa: isterdim.. :++:

Şimdi içi siyah olanını aldık bilmiyorum. Bakalım ne olacak.. :D Ama temizlemesi daha kolay olur.. :)

Çevrimdışı KarelSuperBII

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tabiki ev daha önemli bence de ev alın araba zamanla tekrar alınır.Başını sokacak bir çatın oldu mu gerisi gelir.