škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Malatya' dan Selamlar..

Ziyaretçi · 35 · 10837

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
hoşgeldin iyi forumlar. :) :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz.

Bende geçen hafta malatyadaydım günübirlik malatyaparka gittim.

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;194765
Hoşgeldiniz.

doğan insan bir haber verir gelen var mı? diye :)
mini buluşma yapar malatyapark ın girişindeki kalp şeklindeki ışıklı panelin önünde foto çektirirdik st ailesi olarak :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxdemirel;194766
doğan insan bir haber verir gelen var mı? diye :)
mini buluşma yapar malatyapark ın girişindeki kalp şeklindeki ışıklı panelin önünde foto çektirirdik st ailesi olarak :)

Abi kusura bakma elazığdaydım bi abimiz araca taşıtmatik taktırcaktı çok az zamanımız vardı yarım saatte gittk taktırdık 5 dakka uğradık hemen geri geldik yazında gitcem mutlaka haber veririm bu sefer:)

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;194781
Abi kusura bakma ...

estagfurullah ne kusuru..
Dedigin gibi yaza insallah..
Haziran sonuna kadar LYS sınavları bitmeden daha kolay kolay gidemem Malatyaya.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 14:22:01 Gönderen: mxdemirel »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz
-------------------------------------------------

efemuratt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mxdemirel;194699
bu arada aracın sahibide dört dörtlük pardon malatyalı ;)
geçen hafta ben de malatyada idim cuma döndüm

:) Malatya ya birdahaki gelişinizde haberleşelim abi kısmet olursa o an ki şartlar el verirse bi buluşma yaparız :ok:
Saygılarımla..

efemuratt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;194765
Hoşgeldiniz.

Hoşbuldum Teşekkürler..
Malatya Park yapıldığı andan bu yana Malatya' nın gözde mekanlarından biri oldu valla :))

efemuratt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: roomster.;194696
:wlc: Geçen hafta cumartesiden beri malatyadaydım bu cuma geldim Sivas a yakın bi köyde olduğumuz için kar bolca mevcuttu...:)

Hoşbuldum Teşekkürler..
Biz özellikle son 2 yıldır kara hasretiz valla bi yağmadı adam akıllı.. Şu anda da ufak ufak serpiştiriyo ama küçük küçük sulu yağıyo o da hemen kesiliyo sürekli yağmıyo :(
Şöyle bi yağıp doldursada inip aracımın karlarını temizlesem:rolleyes:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hazır bı ınsıgnacı bulduk soralım :)  aracınızdan memnunmusunz ? motoru veya baska taraflardan cok arızası oluyormu ?

efemuratt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kerem61;195015
hazır bı ınsıgnacı bulduk soralım :) aracınızdan memnunmusunz ? motoru veya baska taraflardan cok arızası oluyormu ?

Merhaba,
kusura bakmayın yeni girebildim foruma, şimdi gördüm iletinizi.. :) Neden böyle bişey sordunuz, yanlış anlaşılmasın, hani motorunda veya başka bi yerinde çok arızası oluyo mu demişsiniz, ilk önce, bu araçların motorunun arıza verdiğini motorla ilgili bi problem olduğunu hiç duymadım :) GM Opel, öyle bir motor öyle bir araç öyle bir tasarım geliştirmişki bunu ancak aracın içine bindiğinizde, çalıştırıp yola çıktığınız anda, bu aracın ne kadar farklı ve özel bir otomobil olduğunu çok iyi anlayabiliyosunuz..
Hani derler ya, bu farklar anlatılmaz yaşanır, bu söz İnsignia için de denmiş:ok: Gerçekten sağlam ve güçlü bi motora sahip İnsignia.
Çok şükür, şeytan kulağına kurşun, herhangi bir sorun yaşamadım hiçbir konuda.. Umarım ne ben ne de kimse hiçbir sorun yaşamaz sağlıkla bol keyfle bineriz araçlarımıza :)
Ben İnsignia daha piyasaya girmeden, ilk, micrositede tanıtım filmini izlediğimde oldukça etkilenmiştim.. O zaman hep içimden defalarca, 'inşallah birgün bu araca sahip olabilirim..' dedim, ve çok şükür 2010 Mart ının son haftasında bu dileğime kavuştum.. Gerçekten çok özel bir araba..
Memnun musunuz diye sormuşsunuz, sanırım aracımı da geçtim, Opel İnsignia hakkındaki düşüncelerimi memnuniyetimi tahmin edebiliyosunuzdur :)
Saygılarımla..

efemuratt

• Ziyaretçi
Aklıma geldi, paylaşayım istedim, sanırım bu bilgiler İnsignia nın nasıl bir otomobil olduğunun belgesi ;

Dekra Kusur Raporlari 2011: OPEL Insignia ve Audi A6 en iyi Notu aldi !

Almanya Dekra bu seneki araçlarda kusurları rapora tutup istatistik yaptı.Segmente göre kazananlar Opel Insignia ve Audi A6.
2.sırayı BMW 3 serisi alıken 3. sırayı VW Passat almış.

Sonuçlar araçların yolda kalma ve arıza çıkarmaları ile hesaplanıyor.

•Insignia DEKRA Hata Raporu 2011’de “En İyi Bağımsız Sıralama” kategorisini kazandı.
•Test edilen tüm otomobiller içinde en düşük hata oranı Opel Insignia DEKRA Hata Raporu 2011’in sonuçlarına göre en az hata oranına sahip olan otomobil. Yüzde 96.1’lik hatasızlık oranıyla Opel’in en iyisi olan Insignia tüm test edilmiş otomobiller arasında en iyi sonucu aldı.
Opel, aynı kategoride Corsa modeliyle 2010 yılında elde ettiği zaferden sonra bu ödüle üst üste ikinci kez sahip oldu.
DEKRA yıllık hata raporunu yedi araç tipi sınıfında ve üç kilometrelik okuma aralığında hassas türde değerlendirmeler yaparak meydana getiriyor. Hata raporu 15 milyon incelemeden alınan verilere dayanarak oluşturuluyor.
Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Bu büyüleyici sonuç sadece Insignia’nın üstün kalitesinin kanıtı olmakla kalmayıp model yelpazemizin tamamının üst sınıf olduğunu kanıtlamaktadır. Müşterilerimize mükemmel kalitede ürünler sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Opel Insignia tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile 2008 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana “2009 Yılının En İyi Otomobili” dahil olmak üzere 40’ın üzerinde uluslararası ödüle layık görüldü.

link;
http://www.motor-talk.de/news/dekra-maengelreport-2011-die-wenigsten-maengel-bei-audi-und-opel-t3026297.html

DEKRA found that the model scored the best based on its analysis on data from 15 million inspections made on 230 different models. The car received 96.1 percent fault-free index and the title for the year.

link;
http://www.autoevolution.com/news/opel-insignia-the-car-with-the-fewest-flaws-28317.html

Saygılarımla..

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Merhaba,
kusura bakmayın yeni girebildim foruma, şimdi gördüm iletinizi.. :) Neden böyle bişey sordunuz, yanlış anlaşılmasın, hani motorunda veya başka bi yerinde çok arızası oluyo mu demişsiniz, ilk önce, bu araçların motorunun arıza verdiğini motorla ilgili bi problem olduğunu hiç duymadım :) GM Opel, öyle bir motor öyle bir araç öyle bir tasarım geliştirmişki bunu ancak aracın içine bindiğinizde, çalıştırıp yola çıktığınız anda, bu aracın ne kadar farklı ve özel bir otomobil olduğunu çok iyi anlayabiliyosunuz..
Hani derler ya, bu farklar anlatılmaz yaşanır, bu söz İnsignia için de denmiş:ok: Gerçekten sağlam ve güçlü bi motora sahip İnsignia.
Çok şükür, şeytan kulağına kurşun, herhangi bir sorun yaşamadım hiçbir konuda.. Umarım ne ben ne de kimse hiçbir sorun yaşamaz sağlıkla bol keyfle bineriz araçlarımıza :)
Ben İnsignia daha piyasaya girmeden, ilk, micrositede tanıtım filmini izlediğimde oldukça etkilenmiştim.. O zaman hep içimden defalarca, 'inşallah birgün bu araca sahip olabilirim..' dedim, ve çok şükür 2010 Mart ının son haftasında bu dileğime kavuştum.. Gerçekten çok özel bir araba..
Memnun musunuz diye sormuşsunuz, sanırım aracımı da geçtim, Opel İnsignia hakkındaki düşüncelerimi memnuniyetimi tahmin edebiliyosunuzdur :)
Saygılarımla..
ben sadece sağdan soldan duydugumu sorayım dedım.tabıkı ıstemeyız kısmenın aracı arıza vermesın sıkıntı yaratmasın dıye.bende tasarım olrak gercekten cok begenıyorum ama sadece tasarımlada ıs bıtmıyor.belkı bır unıversıte ögrecısının ıstegını karsılaya bılır ama pek aıle aracı olacak bır arac görmuyorum superb varken.
superb nın yerı bı ayrıdır bende.

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Foruma hoşgeldiniz...Forum için önceden hazıladığım plakası silinmiş aracımın da plakası 44 le başlar ....genç arkadaşıma selamlar..

« Son Düzenleme: 21 Şubat 2011, 18:56:03 Gönderen: Cornelius09 »
Passat 1.6 _Ursus maritimus