škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sağ kapı Cam açacağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Merhabalar.Benim aracımda sürücü tarafından camlar açılıyor ama sağ taraftan açılmıyor.Önceki sahibi su kaçtı kuruyunca düzelir demişti ama düzelmedi.Bizde biniyorduk böle sıkıntı olmadı ama satacağım için ufak tefek şeyleri yaptırmak lazım.Sorun nerde dir ? Motor çalışıyor acaba bozuk olan klips mi ?
Karabükte bulamamıştım.İstanbuldayken parçaları alayım öyle gidiyorum diyorumda

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun açma kapama düğmesindedir. Tekli düğmeyi 20 ile 30 tl arasında alıp kendin de takabilirsin youtubeden videolara bakabilirsin söküp takmayla alakalı. Benm araçta da aynı sorun var. Ama biraz farklı. Açıyor ama kapamak için düğmeyi kırılacak kadar çok yukarı çekmek gerekiyor. Bende sürücü tasrafından hallediyorum hep.

Bu arada düğmeyi internetten de sipariş verebilirsin.

Çevrimdışı melihgnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
wallaha ben bu durumdan memnunum. kaldı ki bi tek benim  kumanda panelim çalışıyro. kimse acıp kapatamıyor. :D

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir camları programlamayı deneyin. Yoksa düğmeleri değiştirmelisiniz. Oda en fazla 150, 200 tutar ki, çıkma alırsanız fiyat dahada düşecektir :ok:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iondergumus;442438
Sorun açma kapama düğmesindedir. Tekli düğmeyi 20 ile 30 tl arasında alıp kendin de takabilirsin youtubeden videolara bakabilirsin söküp takmayla alakalı. Benm araçta da aynı sorun var. Ama biraz farklı. Açıyor ama kapamak için düğmeyi kırılacak kadar çok yukarı çekmek gerekiyor. Bende sürücü tasrafından hallediyorum hep.

Bu arada düğmeyi internetten de sipariş verebilirsin.

Şu anda ihtiyacım olmasa da yararlı bir açıklama. Teşekkürler.

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Cevaplar için Teşekkürler.

Programlama derken ? Elektrikçiler falan mı yapıyor onu ?

Bazenleri can sıkıyor bence.Yok sigara içcem yok sigaram bitti yok üşüdüm gibilerinde :D En iyisi yaptırmak

Çevrimdışı coolwolf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana arabayı satan arkadaş da "düğme bozuk abi" demişti.
En az 5 kere söküldü takıldı herşey.
Komple çıkma sağ ve sol kapı bile aldım sinirlenip.
Bir türlü çalışmadı.

En sonunda üşenmedim minik bir beyin yaptım. Bir buçuk yıldır sorunsuz çalışıyor.
Birkaç gün daha vakit bulursam, beyni canbus'a bağlayıp şoför tarafından da kumanda edilir hale getireceğim.