škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Eski Kasa Honda Cr-v

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Merhabalar

Eski Kasa Honda Cr-v' yi Nasıl bilirsiniz.98-02 Arası

Nasipse bizim Fabişi satıp bunun gibi bişey almayı düşünüyoruz.

Lpg li Tüketimi Nasıldır ?

Kronik Sorunu var mı ?

Birde parça Fiyatları hakkında

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok araştırdım alıncak araçlardandır. Hatta bursada buldum bitane 2. sahibinden 2000 model sanırım 199.000kmde  gazlı sanruflu  metalik sarı gibi navigasyon falan var ekranlı. sadece ön tampon değişik ve sağ veya sol çamurluk tam hatırlamıyorum 1 tanesi  boyalı. sahibindende yok. Otomatik vites

1. 4x4 fakat araç patiye çekince veya zorlandığında 4x4 e geçiyor normalde 4x2 olarak çalışıyor.
2. Yakıtı gazda 350kr ila 400 kr arası yakıyormuş
3. Kronik sorunu olduğunu hiç duymadım araştırmış olmamam rağmen

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2003 sonrası sanırım kullandım.Dayımın idi..Sorunsuzdu..Ama müthiş yakıyordu. 4x4 sistemi yetersiz..Altı çokta yüksek değil..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Bende bildiklerimi aktarayım sınıfına göre düşükmüş yakıt değeri lpg li bahsedilen değerler 9-14 arası.Fazla parça sıkıntısı yokmuş.Tek sıkıntısı çok ses alıyormuş. Zorlandığı yollarda 4.4 normalde önden çekişli.Brc otogaz ile güzel uyumlu sağlam motor fakat
Çok yakar dediler sigarayı bırakırım dedim :D Ama velakin 600 lira vergisi var aga kaldıki ben 6 ayda 600 liralık benzin harcıyorumdur.Verilmez o vergi ya.Birde lastikleride baya pahalıymış. Halbu ki o amerikan vitese ve vites yerindeki boşluğa aşık olmuştum :D Napalım Türkiye burası. Şöyle 20 bine kadar ne Söylersiniz Otomatik lpg li polo,Golf tarzı ?

Bilgiler sadece araştırdıklarımdır kullanmadım.