škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

OTOSHOW Yarın başlıyor

ringcep · 96 · 21090

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bugun fuardaydım 12:00 - 16:00 arası :)

Çok fazla keyif kaçıran  adamlar ve firmaların saçma işleri vardı ama tadını çıkarmaya çalıştık.

Haftasonu gitmeyi düşünen varsa pek tavsiye etmem, hele araçla gitmenizi hiç tavsiye etmem.

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben geçen pazar ordaydım Allahtan sabah 10.30 gibi ordaydım da ucundan trafiğe takıldım.Sabah sakindi fakat öglen 3 gibi içeri alımları dahi durdurdular. Nerde kaldı CNR otoparkı yakın holleri geniş mis gibi yerdi.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;407625
Bende bugun fuardaydım 12:00 - 16:00 arası :)

Çok fazla keyif kaçıran  adamlar ve firmaların saçma işleri vardı ama tadını çıkarmaya çalıştık.

Haftasonu gitmeyi düşünen varsa pek tavsiye etmem, hele araçla gitmenizi hiç tavsiye etmem.

Anam bileydim arardım valla :( . Lakin dediğim gibi fuarda acaip darlandım, hatta bir ara imdaaaaattt diye bağırasım bile geldi.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;407715
Anam bileydim arardım valla :( . Lakin dediğim gibi fuarda acaip darlandım, hatta bir ara imdaaaaattt diye bağırasım bile geldi.

Aynen abi biraz muhabbet  ederdik iyi olurdu, görevli hatunlara ve güvenliklere Allah sabır versin.:)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Fuarın en çok eleştiri alan markası AUDI,tüm araçlarının kapılarının kilitli olması bu markaya karşı fuara katılanlar tarafından antipati oluştu.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;412403
Fuarın en çok eleştiri alan markası AUDI,tüm araçlarının kapılarının kilitli olması bu markaya karşı fuara katılanlar tarafından antipati oluştu.

Görevli niye kitli diye soruyorum ?  Satıldı araç o yüzden kitledik diyor.

Otomobil fuarı mı ? Otomobil pazarımı ?  tam anlayamadım.