škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

OTOSHOW Yarın başlıyor

ringcep · 96 · 21091

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;406219
Bence araba çok güzel olmuş tahminim 1.2 tsi elegance en fazla 38 olur. Ben bu fiyata gelirse almayı düşünüyorum.Tabi teste çıkmadım testten sonra kesin kararımı verecem.Bence arabanın eksisi navigasyon olmaması fuarda en çok ilgimi çeken arabaydı. Fuara sadece beyaz getirmişler bu Yüce oto neden böyle yapıyo hayret diğer renkleride getirselerdi süper olurdu.

Arabayla ilgili çok araştırma yaptım. Benim tahminim de 1.2 Elegance fiyatı 42-44 bin aralığında olur. İçerisine navigasyon koymuyorlar. Navigasyon opsiyonel olarak sunuluyor. Navigasyonun Avrupa'daki (Almanya) fiyatı 900 Euro. Burada da 2 bin TL gibi bir fark yapar diye düşünüyorum. Böylece arabanın fiyatı 45-46 bine çıkar sanırım.

Aracın Elegance paketli olanında arka camlar standart olarak karartılmış mı geliyor?

Aracın iç hacmi nasıl? (Jetta'yla falan kıyasladığınızda)

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahcal;406221
Yarın oradayım. Yeni leon ve golf için sabırsızlanıyorum. Lamborginiye, bentleye falan bakasım yok :hah:

Hocam, Rapid'le ilgili izlenimlerinizi buraya yazar mısınız? Ayrıca Rapid'in fiyatları hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışabilir misiniz?

Teşekkür ederim şimdiden.

Çevrimdışı ahcal

• bLack & whiTe
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;406227
Hocam, Rapid'le ilgili izlenimlerinizi buraya yazar mısınız? Ayrıca Rapid'in fiyatları hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışabilir misiniz?

Teşekkür ederim şimdiden.

Tabiki özellikle dikkat ederim. Pazarlık bile ederim kardeşim ayıpsın :syg2:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid fotoları yüklüyorum biraz fikir verir :)

« Son Düzenleme: 04 Kasım 2012, 00:24:42 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahcal;406234
Tabiki özellikle dikkat ederim. Pazarlık bile ederim kardeşim ayıpsın :syg2:

Merakla bekliyorum hocam. Tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;406236
Rapid fotoları yüklüyorum biraz fikir verir :)

Rapid hakkında belki yüzlerce fotoğraf baktım. Ama yakından görmek, içinde oturmak gibisi yoktur herhalde. Fotoğraflar için teşekkür ederim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen beni pek tatmin etmedi özellikle elegance donanım :)

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;406244
Şahsen beni pek tatmin etmedi özellikle elegance donanım :)

Hocam, hangi yönlerden sizi tatmin etmedi, yazabilir misiniz?

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Jettadan daha küçük tabikide boyutlarına baktıysanız 15 cm uzunluğu az..Rakipleri arasında açık ara farkla en iyisi(301,toledo,c-elysee).Bu araç jettayla kıyaslanmaz...1.2 tsi 42bin sanmam çok fazla olur. 3bin daha verir vw jetta comfort alırım...

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;406252
Jettadan daha küçük tabikide boyutlarına baktıysanız 15 cm uzunluğu az..Rakipleri arasında açık ara farkla en iyisi(301,toledo,c-elysee).Bu araç jettayla kıyaslanmaz...1.2 tsi 42bin sanmam çok fazla olur. 3bin daha verir vw jetta comfort alırım...

Jetta'dan uzunluk olarak 18 cm, genişlik olarak 7 cm daha kısa. O yüzden B sınıfı zaten. Almanya'da 1.2 Elegance fiyatı 19.860 Euro. 1.2 Jetta Highline 23.000 Euro. Active, Ambition, Elegance donanımlı araçların arasında Almanya'da 1.000 Euro civarı fark var. Öğreniriz yakında... :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: wimpir;406256
Jetta'dan uzunluk olarak 18 cm, genişlik olarak 7 cm daha kısa. O yüzden B sınıfı zaten. Almanya'da 1.2 Elegance fiyatı 19.860 Euro. 1.2 Jetta Highline 23.000 Euro. Active, Ambition, Elegance donanımlı araçların arasında Almanya'da 1.000 Euro civarı fark var. Öğreniriz yakında... :)

Gazetenin ek otoshow sayısında Rapidin büyük bir resmini koyarak Türkiyede sedan pazarında çok iddialı bir model geliyor diye başlık atmışlar.Anlaşılan RAPİD otoshow fuarında çok ilgi çekmiş...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Optima fiyaskosu.

-------------------------------------------------

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;406418
Optima fiyaskosu.

Kia Optima mı bu? Neden fiyasko anlamadım.

Rapid hakkında derin görüşleri olanlardan yorum bekliyorum. İzlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid fiyatları Almanya sitesine bakılırsa tahminen Türkiye'de de benzer olarak örneğin 1.2 TSI Elegance 45.000 civarında, TDI ise 50000 civarında konumlandırılabilir.

http://www.skoda-auto.de/index.php?e=348-9-35-7

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;406428
Kia Optima mı bu? Neden fiyasko anlamadım.

Rapid hakkında derin görüşleri olanlardan yorum bekliyorum. İzlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Sizce o koltuk açma kollarının ve hoparlörün orda sap gibi açıkta durması normal mi ? :)
Her şeyi geçtim orta sınıf araba yapıyorsun,hala o baaj kollarını kullanıyorsun. Birde kabloları elektrik bantıyla sarmışlar..
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2012, 23:09:15 Gönderen: Can »