škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fasilali sileceklerin sadece 1. Kademede hizi değişiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba;

Skoda rapid spaceback 2016 style paket araç sahibiyim.

Silecekler 3 KADEME (YAVAŞ,ORTA HIZLI). Silecek kolunun üzerinde 4 tık var (kucuk yağmur damlasından büyük yagmur damlasına kadar olan tuş)

Buradan YAVAS kademeye alıp, silecek kolu üstündeki tuşu kucuk yağmur damlasına getirince en yavaş şekilde çalışıyor (yaklasık 10 saniyede bir)

Bir büyük olana getirdikçe daha da hızlanıyor. yani yavaş kademede fasıla çalışıyor.

Ancak Silecek kolunu ORTA ya da HIZLI kademeye getirdiğimde, silecek üstündeki yağmur damlalı tuşu nereye getirirsem getireyim hız değişmiyor.

ORTA VE HIZLI kademede fasıla çalışmıyor.

Bu bir hata mı; sizde de mi aynı? Yoksa Skoda'da silecek fasılası sadece yavaşta mı çalışıyor?

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sadece rapid, skoda değil neredeyse tüm araç gruplarında böyledir.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2016, 12:13:11 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Wosvostada audide seattada boyle. Hatta ilk kademedeyken kirmizida falan durdugunuzda fasila arasi hepten uzuyor silecekler zarar gormesin diye.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En sevdiğim de silecek sürekli çalışır modda (2. Kademe ) ışıklarda durunca silecek de fasıla moduna geçiyor, harekete geçince tekrar çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;602500
En sevdiğim de silecek sürekli çalışır modda (2. Kademe ) ışıklarda durunca silecek de fasıla moduna geçiyor, harekete geçince tekrar çalışıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunu bilmiyordum.. tesekkurler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;602500

Ben de bilmiyordum ve dikkat etmemiştim, belki de her modelde yoktur. Bir sonraki yağmurda denemekte fayda var.:gaz: