škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG mi? Dizel mi? Hiçbiri mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;53646
İstanbul'da benim arabanın en sık park ettiği yer kapalı otoparklar, keza kapalı ferry'ye de biniş yasak, ben her ay 50 TL benzin alıyorum zamdan etkilenmiyorum, yakında yolda kalabilirim  :++:

50 TL ile kaç km yapıyorsun abi?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mxengine;53644
Valla aynı durum bendede var octaviamı satıp dizel alacaktım ama vazgeçtim.
Lpg işinide düşündüm çogu kapalı garajda problem oluyor arabanın altına ayna ile bakıyorlar gozukuyor lpg depo kapagı,araçta tekleme yapıyor motorun orjinalliği bozuluyor satarken aracın değeri düşüyor.Bide senin araban 1.2 bence hiç bulaşma lpg ye.
Dizelde ise aracını satsan üzerine bi 5-10 arası para koyman lazım ondada karsına ne cıkacak bilmiyorsun yok turbo hortumu patladı mazot filitresinde su kaldı gibi çok fazla problem cıkaracak ben km de 200 kurus yakıyorum 1.6 mpi ile ama annem 270 ten aşşagı düşmüyor :) bence tek çozum arabaya artık daha az bineceğiz.

Bide sen aracına çok özeniyorsun mercek far taktın krom çerceve flan elegance oldu sennin romster bence kıyma baya emek sarfettin...

fazla bi masrafı yok merak etme turbo hortumunun : 70 tl felan... yeterki turboya bişi olmasın...:ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;53656
Şehir içinde 200 km yaklaşık

Süper değer! Çok dur kalk yapıyor musun yoksa E5'e çıkınca yol açıksa uzun yol ekonomisi sağlanır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabaya para harcadın, emeginin karsılıgını alabilecek sekilde iyi fiyata satabiliyosan sat, dizelini al derim, her zaman orijinali iyidir, 3-5 araba alıp sattım, hepsinde orijinal olana en yüksek parayı verdiler,
hic LPG baglanmamıs 50 bin km bi aracı satmakla,
LPG baglanmıs 50 bin km bi aracın satımı arasında fark var bence, LPG baglanmamıs daha kolay satılır diye düsünüyorum, yada eskiden öyleydi,
Meraklısını bulursan iyi fiyata satabilirsin, tabi acele etmeden satmak, acele etmeden almak gerekli,