škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sigara kullanıyormusunuz?

crash · 100 · 29685

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: alpko;155488
Sonrasinda basladim bir sekilde, kizarmis ekmek bile sagligazaarli iken sigaranin zararin mi dusunecegim simdi :D

atın ölümü arpadan olsun yani :D :D

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alıntı yapılan: abidincek;155419
yavf ben birkaç kere içtim bu nargileden 1 paket sigara içmiş gibi oldum. başım neyim döndü fıldır fıldır.:++::++:
İlk içişlerinizde öyle  olur. Birde fazlaca çektiyseniz normaldir. Zamanla alışırsınız :)

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;156041
atın ölümü arpadan olsun yani :D :D

aynen :++::++:

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
13 gün bıraktım...hayatımın en zor günleri idi...anladım ki ben tiryaki falan değil resmen bağımlıyım.Devam.
Yeniden...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Sen fena içiyon Şahin Abi. Bırakma zaten niye bırakasında, azalt. Gerçi senin başından esen rüzgarlara cigara helal ya neyse, azaltsan ne iyi olacak. Birer tane atlayarak içsen 10 numara olur.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortam şahaane yak bitane derken Lise yıllarımda 3 sene kadar içtim.sonra bir anda Ali-Samiyen'de maç izlerken çıkardım parlament paketini ve paraladım bütn sigaraları yırttım attım. arkadaşlar hayretler icinde kalmıştı o günden beri hiç içmiyorum ve benle beraber çoğu arkadaşım bıraktı Gökçen bıraktıysa bende bırakırım diyerekten :)
Benim ne haddime ama,bugüne kadar sigara içenlerin büyük çoğunluğu çocuk sahibi veya belirli bir olgunluğa geldiği zaman bırakmak için bütün yolları denerler,siz siz olun bu tuzağa düşmeyin derim ben,yazık bünyeye yav.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Su sigara denen zikkimi ictigim icin kendime o kadar kiziyorum ki anlatamam.:mad:
Diyorum ki kendi kendime;
"Is lafa gelince kulturlu, bilincli insaniz diyoruz ama hikaye:utan:, sigara ictigin surece gec bu kulturluyuz ayaklarini:uhu:, hic de kulturlu, bilincli falan degilsin:ban:"
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ANTARES;156222
Su sigara denen zikkimi ictigim icin kendime o kadar kiziyorum ki anlatamam.:mad:
Diyorum ki kendi kendime;
"Is lafa gelince kulturlu, bilincli insaniz diyoruz ama hikaye:utan:, sigara ictigin surece gec bu kulturluyuz ayaklarini:uhu:, hic de kulturlu, bilincli falan degilsin:ban:"
Kültür falan hikâye ya! Alman Hastanesi' nde yattım 4 gün kadar mide spazmı nedeniyle. Taburcu olacağım zaman doktor geldi. "Sigara tetikleyebilir bu tür şeyleri" falan demeye başladı. Baktım ki cebinde uzun Malbora. Dedim ne iş? Elini salladı boşver gibilerinden. Anlayacağınız doktor, mühandis falan dinlemiyor adi icat.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya şu konuyu hortlatmayın. Zaten moralim bozuluyor. İçmediğim halde kanserden gidecem. 1. dereceden pasif içiciyim. Evde hanım, işyerinde arkadaşlar. Bir gün hem evi hemde işyerini bambalayacağım.

06lkn66

• Ziyaretçi
19 yaşındayım sigara alkolü geçtim kola bile içmiyorum asitli olarak en ağırı maden suyu olmuştur son altı yedi yıldır yanlız bi alışkanlığım var enerji içecekleri bağımlı değilim ama oldukça hayır demiyorum:)